Polub nowe hobby – Portal PR - 24PR
Polub nowe hobby

18.03.2011 Kategoria: Hobby. Autor: admin

Każdy użytkownik portalu Facebook, który zostanie fanem profilu Modelarstwo RC, otrzyma specjalny kod upoważniający do uzyskania 10 % zniżki na model zdalnie sterowany w sklepie NitroTek. Dystrybutor we współpracy z profilem przygotował promocję dla osób, które postanowią zgłębiać tajniki nowego hobby . 

Profil Modelarstwo RC został stworzony na portalu społecznościowym Facebook w celu skupienia osób interesujących się zabawą i kolekcjonowaniem modeli zdalnie sterowanych. Jednym z pomysłów na rozwinięcie zainteresowania Fan Pagem jest współpraca promocyjna wraz ze sklepem internetowym NitroTek. Każdy, kto zostanie fanem profilu otrzyma specjalny kod, dzięki któremu uzyska 10 % zniżki na modele elektrycznych samochodów dostępnych w ofercie dystrybutora. NitroTek proponuje swoim klientom zarówno modele przeznaczone do driftingu, jak i terenowe wersje pojazdów.

Ze swojej strony pragniemy jak największego rozpropagowania mody na zabawę modelami zdalnie sterowanymi. Współpraca z Fan Pagem ma na celu zainteresowanie jak największej liczby osób, którym chcemy pokazać jak dobrym sposobem na spędzenie wolnego czasu jest zabawa i kolekcjonowanie modeli RC. To na pewno nie ostatnia taka inicjatywa z naszej strony – mówi Krzysztof Cielma, CEO NitroTek.

Fan Page Modelarstwo RC znajduje się pod adresem http://www.facebook.com/#!/pages/Modelarstwo-RC/148882138496776. Więcej szczegółów oraz pełna oferta modeli promocyjnych znajduje się na stronie www.nitrotek.pl

Podobne wpisy:Wszelkie prawa do portalu w rozumieniu ustawy z dnia 4 lutego 1994 r. o prawie autorskim i prawach pokrewnych zastrzeżone są na rzecz MERKON GROUP CEZARY KRAJEWSKI i odpowiednio na rzecz współpracujących podmiotów i nie mogą być rozpowszechniane w całości bądź w części (także kanały RSS) bez uprzedniej pisemnej ich zgody.