CB Richard Ellis wyłącznymagentem projektu Konstruktorska Business Center – Portal PR - 24PR
CB Richard Ellis wyłącznymagentem projektu Konstruktorska Business Center

06.05.2011 Kategoria: NIERUCHOMOŚCI. Autor: admin

 CB Richard Ellis, największa na świecie firma zajmująca się nieruchomościami komercyjnymi, została wybrana przez HB Reavis Group wyłącznym agentem nowego warszawskiego projektu – Konstruktorska Business Center (KBC).

Budynek Konstruktorska Business Center, którego budowa właśnie się rozpoczęła, został zaprojektowany przez uznaną pracownię architektoniczną Epstein. Będzie oferował 48.000 m kw. powierzchni biurowych i handlowych klasy A, a oddanie do użytku zaplanowane jest na pierwszy kwartał 2013 roku.

KBC jest znakomicie zlokalizowany na warszawskim Mokotowie, przy ulicy Konstruktorskiej, w sąsiedztwie Galerii Mokotów. Poza doskonałą dostępnością środkami transportu publicznego (tramwaje, autobusy, połączenie kolejowe) budynek będzie oferował biura najwyższej jakości, w przyjaznym środowisku pracy i w otoczeniu zieleni. Budynek został zaprojektowany ze szczególnym naciskiem na dbałość o środowisko naturalne i jest w trakcie procesu uzyskiwania certyfikacji BREEAM. Mając na uwadze bezpieczeństwo przyszłych najemców budynek wyposażony będzie w nowoczesne systemy bezpieczeństwa m.in. tryskacze.

‘Firma CB Richard Ellis jest bardzo zadowolona z rozpoczęcia współpracy z firmą HB Reavis przy projekcie Konstruktorska Business Center. Zrobimy wszystko, aby w budynku swoje biura otworzyli prestiżowi najemcy.’ powiedział Łukasz Kałędkiewicz, dyrektor działu powierzchni biurowych w CB Richard Ellis. ‘KBC posiada znaczne możliwości aranżacji powierzchni piętra – jest odpowiednie dla każdego typu najemców, którzy poszukują powierzchni od 100 do nawet 7.300 metrów kwadratowych na jednym piętrze.’

Projekt będzie posiadał 7 pięter, wraz z dwoma kondygnacjami podziemnymi i zaoferuje łącznie 1.070 miejsc parkingowych. Dzięki największej w Polsce powierzchni piętra biurowego będzie oferował dużym najemcom unikalne możliwości aranżacji powierzchni biurowej.

W biurowcu zostały zaprojektowane szczególne udogodnienia dla najemców – restauracja, kawiarnia, catering dla firm, bank, kiosk oraz siłownia. Projekt przewiduje także wewnętrzne dziedzińce z naturalną roślinnością i specjalnie wydzielonymi terenami do wypoczynku na świeżym powietrzu.

“Mokotów jest dzisiaj bezsprzecznie najszybciej rozwijającą się dzielnicą biurową Warszawy. Wierzymy, że nasz projekt zaoferuje najwyższej jakości powierzchnie dla szerokiego grona najemców, a także będzie stanowił integralną część istniejącej infrastruktury dla biznesu. Jesteśmy niezwykle zadowoleni z wejścia  na polski rynek i planujemy dalsze inwestycje w segmencie zarówno projektów biurowych, jak i handlowych w całej Polsce”     powiedział Roman Karabelli, rzecznik prasowy HB Reavis Group.

Podobne wpisy:Wszelkie prawa do portalu w rozumieniu ustawy z dnia 4 lutego 1994 r. o prawie autorskim i prawach pokrewnych zastrzeżone są na rzecz MERKON GROUP CEZARY KRAJEWSKI i odpowiednio na rzecz współpracujących podmiotów i nie mogą być rozpowszechniane w całości bądź w części (także kanały RSS) bez uprzedniej pisemnej ich zgody.