Mocna sztuka, Atlantic Searock – Portal PR - 24PR
Mocna sztuka, Atlantic Searock

10.05.2011 Kategoria: Moda. Autor: admin

Searock to masywny, elitarny zegarek, który został zaprojektowany z myślą o charyzmatycznych mężczyznach sukcesu. Charakter tego modelu dostosowano do konwencji letniego ubioru i do stylistyki sportowych kombinezonów. Ich proste fasony stanowią znakomity kontrast dla mocnego akcentu, jakiego całości kompozycji nadaje ten zegarek. Na spotkania biznesowe polecana jest nowość w ofercie marki, model Searock z jasną tarczą, na czarnym skórzanym pasku, a na mniej formalne okazje i urlopowe wojaże wersja Chronograph z czarną tarczą, na solidnej bransolecie.  

 

 Duża koperta o średnicy 45 mm modeli Searock wykonana jest ze stali szlachetnej 316L. Czytelny cyferblat, jak przystało na szwajcarski zegarek,  chroniony jest szafirowym szkłem odpornym na zarysowania. Wodoszczelność zegarków to 200 m, a dodatkowym zabezpieczeniem kwarcowego mechanizmu ETA jest zakręcany dekiel oraz zakręcana koronka. W praktyce oznacza to, że bez obawy o uszkodzenie można pływać i nurkować, nawet z akwalungiem. Duże fluorescencyjne indeksy oraz wskazówki ułatwiają odczyt i kontrolę czasu w warunkach słabego oświetlenia.  Cena modelu Searock na pasku to 1 420 zł, a Chronografu na bransolecie to około 1 800 zł.

Podobne wpisy:Wszelkie prawa do portalu w rozumieniu ustawy z dnia 4 lutego 1994 r. o prawie autorskim i prawach pokrewnych zastrzeżone są na rzecz MERKON GROUP CEZARY KRAJEWSKI i odpowiednio na rzecz współpracujących podmiotów i nie mogą być rozpowszechniane w całości bądź w części (także kanały RSS) bez uprzedniej pisemnej ich zgody.