Zdobądź najprzyjemniejszą pracę świata i zostań Ambasadorem Fabryki Przyjemności – Portal PR - 24PR
Zdobądź najprzyjemniejszą pracę świata i zostań Ambasadorem Fabryki Przyjemności

05.05.2011 Kategoria: Kariera. Autor: admin

W związku ze 160-tymi urodzinami marki Wedel, firma poszukuje Kandydatów na stanowisko Ambasadora Fabryki Przyjemności. Rekrutacja rozpoczęła się 2 maja 2011 roku. Wszyscy zainteresowani proszeni są o nagranie krótkiego video listu motywacyjnego i zgłoszenie swojej aplikacji.

Do obowiązków Ambasadora Przyjemności będzie należało reprezentowanie firmy E.Wedel, podczas podróży w różne zakątki świata. Oficjalny przedstawiciel firmy E.Wedel będzie odwiedzał najbardziej odległe miejsca na Ziemi, między innymi: Paryż, Nowy Jork, Rio De Janeiro, Sydney, Tokio czy wyspy Bora Bora i Madagaskar. Zadaniem Ambasadora będą kontakty z mieszkańcami tych krajów oraz częstowanie ich czekoladowymi smakołykami Wedla. Kolejnym obowiązkiem będzie dokumentowanie podróży oraz reakcji ludzi z całego świata, na nieznane im do tej pory, czekoladowe przysmaki od Wedla.

Pracodawca, w ramach 3-miesięcznego kontraktu, zapewnia komfortowe warunki podróży, zakwaterowanie oraz miesięczne wynagrodzenie w wysokości 10 000 złotych brutto.

Od Kandydatów na Ambasadora Przyjemności firma E. Wedel oczekuje żywiołowości oraz ciekawości świata, wysokich zdolności interpersonalnych, oswojenia z egzotyką, umiejętności godzenia obowiązków z przyjemnością oraz całkowitej dyspozycyjności podczas trwania kontraktu.

Szczegółowy plan podróży oraz więcej informacji na temat rekrutacji można znaleźć na stronie www.ambasador.wedel.pl

Pamiętaj, wystarczy tylko Twój krótki filmik, CV i list motywacyjny, a najprzyjemniejsza praca może być Twoja!!!

Twenty Four/ Seven PR

Podobne wpisy:Wszelkie prawa do portalu w rozumieniu ustawy z dnia 4 lutego 1994 r. o prawie autorskim i prawach pokrewnych zastrzeżone są na rzecz MERKON GROUP CEZARY KRAJEWSKI i odpowiednio na rzecz współpracujących podmiotów i nie mogą być rozpowszechniane w całości bądź w części (także kanały RSS) bez uprzedniej pisemnej ich zgody.