Zdrowa i prawidłowa postawa dzięki siedziskom Dekorii – Portal PR - 24PR
Zdrowa i prawidłowa postawa dzięki siedziskom Dekorii

23.05.2011 Kategoria: Dom i ogród, Dziecko. Autor: admin

Częstym problemem, jaki zauważyć możemy u coraz to młodszych dzieci, jest nieprawidłowa postawa ciała. Żle dopasowane meble, niedbalstwo maluchów – powodów takiego stanu rzeczy można znaleźć wiele. Ważne, by w odpowiednim momencie zareagować i uchronić dziecko przed późniejszymi problemami z kręgosłupem. Dzięki kolorowym siedziskom Dekorii walka ze złymi nawykami będzie zdecydowanie łatwiejsza.

Każdego dnia staramy się chronić dzieci, chcąc dla nich jak najlepiej. W trosce o ich zdrowie szukamy metod, które pomogą uchronić je przed niebezpieczeństwami. Problemem, z jakim bez wątpienia mamy do czynienia w dzisiejszych czasach, są wady związane z postawą ciała, tak częste u dzieci w różnym wieku. Dlatego ważne, by od najmłodszych lat zapewnić dziecku otoczenie, które pozwoli mu swobodnie rosnąć i rozwijać się w dogodnych warunkach.

Wygodne i kolorowe pufy, siedziska podłogowe i worki do siedzenia Dekorii zaprojektowane zostały z myślą o zdrowiu i komforcie dziecka. Posłużą jako atrakcyjny element dekoracyjny w królestwie malucha, jednocześnie troszcząc się o sylwetkę dziecka. Worek do siedzenia w kształcie stożka spełni rolę wygodnego fotela wypoczynkowego i rehabilitacyjnego. Doskonale dopasuje się do pozycji siedzącego i odciąży kręgosłup. Duże rozmiary worka i możliwość dopasowywania do kształtu i pozycji ciała sprawią, że malec chętnie będzie spędzał na nim czas bawiąc się, ucząc czy po prostu odpoczywając. Natomiast praktyczna i bardzo lekka pufa-kostka, wypełniona twardym wkładem obłożonym gąbką, doskonale sprawdzi się podczas zabaw czy np. ćwiczeń. Dużą sympatią zarówno wśród rodziców, jak i dzieci, cieszy się fotel – bujak, w kształcie banana. Doskonały do dziecięcych szaleństw, a także późniejszego odpoczynku. Odpowiednio wyprofilowana powierzchnia „banana” zapewni dziecku bezpieczną zabawę i relaks.

Kolorowe, o różnych kształtach, pufy i worki jakie znajdziemy w kolekcjach Aquarium i Kids Dekorii zachwycą różnorodnością barw i wzorów. Wesołe żabki, słoniki i rybki oczarują malucha, przez co jeszcze chętniej będzie spędzał czas w towarzystwie nowych przyjaciół. Starsze pociechy idealny design znajdą w kolekcjach Comics, Breakfast,  Fiesta czy Jupiter.

Wszystkie pufy  i worki marki dekoria zamykane są na zamek i mają ściągane pokrowce przez co łatwo utrzymać je w czystości.

Dbając o zdrową postawę dziecka, warto zacząć zwracać uwagę na złe nawyki od najmłodszych lat. Kiedy spędza godziny na zabawie czy nauce, ważne, by miało stworzone optymalne warunki do tych czynności. Dzięki siedziskom z oferty Dekorii utrzymanie prawidłowej postawy podczas różnych zajęć w domu będzie z pewnością łatwiejsze. 

 

Podobne wpisy:Wszelkie prawa do portalu w rozumieniu ustawy z dnia 4 lutego 1994 r. o prawie autorskim i prawach pokrewnych zastrzeżone są na rzecz MERKON GROUP CEZARY KRAJEWSKI i odpowiednio na rzecz współpracujących podmiotów i nie mogą być rozpowszechniane w całości bądź w części (także kanały RSS) bez uprzedniej pisemnej ich zgody.