Apartamenty Vęgoria w mazurskim kurorcie – Portal PR - 24PR
Apartamenty Vęgoria w mazurskim kurorcie

01.06.2011 Kategoria: INNE. Autor: admin

„Apartamenty Żeglarskie Vęgoria” to kameralny budynek apartamentowy zlokalizowany obok Portu Jachtowego w samym centrum Węgorzewa. Urokliwe miasteczko zwane Bramą Mazur stanowi idealny punkt startowy żeglarskich wędrówek po Szlaku Wielkich Jezior, sprzyjając również uprawianiu jeździectwa, wędkarstwa czy łowiectwa. W okolicy znajdują się liczne rezerwaty przyrody i zabytki.

„Sprzedaliśmy już 13 apartamentów, przy czym dodatkowe 16 jest cały czas oferowane pod wynajem. Z tego co obserwujemy, to większość klientów pochodzi z Warszawy oraz z innych dużych aglomeracji i traktuje zakup apartamentu w Vęgorii jako dobrą inwestycję kapitału. Większość z nich wynajmuje lokale w okresie wiosenno-letnim, co pozwala na samofinansowanie tej inwestycji.” komentuje Marek Wesołowski, dyrektor ds. sprzedaży i wynajmu spółki WAN SA. W ostatnich latach przybywa tego rodzaju projektów, ponieważ popyt w segmencie inwestycji wakacyjnych z roku na rok rośnie. Zwłaszcza projekty w ciekawych zakątkach Polski cieszą się dużym zainteresowaniem. Największe znaczenie ma kontakt z nieskażoną cywilizacją naturą oraz infrastruktura zapewniająca wszystkie atrakcje turystyczne. Vęgoria idealnie wkomponowała się w potrzeby rynku.

„Z okien naszych apartamentów podziwiać można zamek krzyżacki z XIV wieku oraz piękny skansen. Dzięki malowniczo położonym jeziorom oraz szczególnym walorom przyrodniczym Węgorzewo jest oazą wytchnienia i relaksu w coraz bardziej zatłoczonym i hałaśliwym otoczeniu. Dokładnie te zalety inwestycji podkreślają nasi klienci, którzy decydują się na zakup apartamentu.” podkreśla Marek Wesołowski.

W budynku mieści się 41 wygodnych apartamentów o powierzchniach od 27 do 100 m kw. Na terenie ogrodzonej posesji znajduje się wyłożony kostką i trawą dziedziniec, recepcja z całodobową ochroną i monitoringiem, miejsca parkingowe oraz zadaszone pomieszczenie na rowery. Na poziomie parteru jest restauracja wraz z zewnętrznym ogródkiem, skąd podziwiać można malowniczy port. Inwestor, jako uzupełnienie swojej oferty, planuje również otwarcie klubu fitness i SPA. Do Vęgorii istnieje możliwość dojazdu helikopterem – w odległości 100 m od budynku znajduje się stanowisko do lądowania. W oddalonym o 37 km Kętrzynie jest lądowisko dla samolotów prywatnych. Część klientów korzysta z tego udogodnienia, gdyż przy większych grupach ceny za przeloty są bardzo korzystne.

Istnieje możliwość kupna lokalu w standardzie podwyższonym deweloperskim lub całkowicie wykończonego apartamentu. Ta ostatnia z pewnością ułatwia klientom szybszą możliwość korzystania z mieszkania, nie musząc na miejscu pilnować ekip remontowych oraz innych czynności, zazwyczaj czasochłonnych i mało przyjemnych, związanych z wykańczaniem wnętrz. Każdy może odebrać klucze i od razu korzystać ze wszystkich uroków jakie oferuje Vęgoria oraz jej otoczenie.

„Apartamenty „Vęgoria” to miejsce dobrze skomunikowane, około 4 godzin zajmie nam dojazd samochodem z Warszawy. Z Gdańska lub Olsztyna dotrzemy na miejsce w 2 godziny.” dodaje Wesołowski „Na tę chwilę w ofercie znajduje się tylko 12 apartamentów. Ceny zaczynają się od 4100 zł za m kw. Wakacje wciąż przed nami, więc to dobry moment na rozważenie decyzji czy nie zainwestować w nieruchomość wakacyjną.” – podsumowuje.

Podobne wpisy:Wszelkie prawa do portalu w rozumieniu ustawy z dnia 4 lutego 1994 r. o prawie autorskim i prawach pokrewnych zastrzeżone są na rzecz MERKON GROUP CEZARY KRAJEWSKI i odpowiednio na rzecz współpracujących podmiotów i nie mogą być rozpowszechniane w całości bądź w części (także kanały RSS) bez uprzedniej pisemnej ich zgody.