AXI IMMO wyłącznym brokerem Galerii Turek – Portal PR - 24PR
AXI IMMO wyłącznym brokerem Galerii Turek

01.06.2011 Kategoria: NIERUCHOMOŚCI. Autor: admin

AXI IMMO – ekspert w dziedzinie nieruchomości komercyjnych rozpoczyna komercjalizację Galerii Turek. Całkowita powierzchnia przeznaczona pod wynajem wynosić będzie ok 4.000 m2, z czego ponad 2.500 m2 przeznaczone zostanie pod handeli usługi. Otwarcie galerii zaplanowano na grudzień 2012 roku.

Galeria Turek będzie pierwszym nowoczesnym obiektem handlowym w mieście i całej okolicy. Zostanie ona zlokalizowana w niewielkiej odległości od centrum miasta przy ulicy Milewskiego 8,w pobliżu głównych arterii handlowych i komunikacyjnych miasta. W bezpośrednim sąsiedztwie znajduje się dworzec PKS stanowiący główne źródło napływu ludności z regionu. Będzie to obiekt typu Convenience Shopping Center – miejsce na szybkie i kompleksowe zakupy, spotkania z przyjaciółmi oraz skorzystanie z podstawowych usług.

Galeria Turek będzie pierwszym, a zarazem największym centrum handlowo-usługowym na terenie miasta Turek liczącego około 30.00 mieszkańców. Nowoczesne, czteropoziomowe centrum handlowe o łącznej powierzchni 6 tys. m2 pomieści 30 sklepów oraz punkty usługowe i kawiarnie. Do dyspozycji klientów zostanie oddanych 140 miejsc parkingowych.

„Komercjalizacja Galerii Turek to kolejny projekt, po Centrum Kowale, z sektora retail, który realizujemy w tym roku. Naszym celem jest w tej chwili dostarczenie na rynek kompleksowej oferty

w obszarze nieruchomości komercyjnych i rozbudowa naszych kompetencji biznesowych. Decyzja o wyspecjalizowaniu się w nowym obszarze nieruchomości jeszcze bardziej wzmocni naszą pozycję na rynku i zostanie dobrze przyjęta przez naszych potencjalnych klientów – komentuje Renata Osiecka – Partner Zarządzający AXI IMMO.

Pierwszy kwartał 2011 to dla AXI IMMO bardzo udany okres. Firma pośredniczyła w tym czasie w zawarciu rekordowej umowy najmu 2011 roku, ale i rozszerzyła obszar działania w dziedzinie nieruchomości komercyjnych o rynek powierzchni biurowych i handlowych.

 Więcej o AXI IMMO na stronie: www.axiimmo.com

 TBWA\PR;

Podobne wpisy:Wszelkie prawa do portalu w rozumieniu ustawy z dnia 4 lutego 1994 r. o prawie autorskim i prawach pokrewnych zastrzeżone są na rzecz MERKON GROUP CEZARY KRAJEWSKI i odpowiednio na rzecz współpracujących podmiotów i nie mogą być rozpowszechniane w całości bądź w części (także kanały RSS) bez uprzedniej pisemnej ich zgody.