Srebrna gwiazda na targach pojazdów zabytkowych – Portal PR - 24PR
Srebrna gwiazda na targach pojazdów zabytkowych

03.06.2011 Kategoria: MOTO. Autor: admin

Podczas Ogólnopolskich Targów Pojazdów Zabytkowych „Moto Nostalgia”, Mercedes-Benz Polska oraz Klub Zabytkowych Mercedesów zaprezentowali wspólnie swoją ekspozycję samochodów.  Nie zabrakło również Anny Muchy, miłośniczki klasy SLK.

Podczas „Moto Nostalgii, Mercedes wystawił się na jednym z największych stanowisk o powierzchni 200 m2. Zainteresowanie przekroczyło zarówno oczekiwania uczestników, jak i samych organizatorów – Targi odwiedziło ok. 8000 widzów.

W związku z rozpoczynającym się latem, wystawa zorganizowana została pod hasłem kabrioletów. Podziwiać można było cztery rodzaje tego typu zabytkowych aut:

-jedyny jeżdżący na świecie egzemplarz modelu 200 Roadster Sport z 1936 r.;
– 220 SE „Ponton” w wersji cabrio z 1960 r.;
– 350 SL z 1972 r.;
– 190 SL z 1958 r.

Wystawę uświetnił tegoroczny uczestnik rajdu Monte Carlo, 280 CE z 1977 r., a także najnowsze dziecko rodziny Srebrnej Gwiazdy – nowa Klasa SLK.

Anna Mucha, miłośniczka Klasy SLK, nie tylko zaszczyciła swoją osobą targi, ale również wzięła udział w automobilowej sesji zdjęciowej. Szczęśliwcy mogli również otrzymać jej autograf na jednym z licznych materiałów informacyjnych dotyczących Mercedesów.

Podobne wpisy:Wszelkie prawa do portalu w rozumieniu ustawy z dnia 4 lutego 1994 r. o prawie autorskim i prawach pokrewnych zastrzeżone są na rzecz MERKON GROUP CEZARY KRAJEWSKI i odpowiednio na rzecz współpracujących podmiotów i nie mogą być rozpowszechniane w całości bądź w części (także kanały RSS) bez uprzedniej pisemnej ich zgody.