Netizens Peppermint dla Silesia City Center – Portal PR - 24PR
Netizens Peppermint dla Silesia City Center

18.07.2011 Kategoria: Reklama. Autor: admin

Agencja Netizens Peppermint zainstalowała w galerii handlowej Silesia City Center bezdotykowy interaktywny ekran informacyjny, dedykowany rozbudowie centrum.

20 tys. m kw. nowej przestrzeni, 60 nowych sklepów, setki światowych marek – Silesia City Center rozbudowuje się i już jesienią klienci będą mogli zrobić zakupy w jeszcze większym centrum handlowym. Teraz mają możliwość zapoznać się z nową ofertą galerii za pośrednictwem wirtualnego spaceru.

Na interaktywnym ekranie informacyjnym prezentowane są wizualizacje nowej części centrum handlowego, film promocyjny, bieżące newsy i zdjęcia z placu budowy, krótkie opisy nowych punktów handlowych wraz z ich odzwierciedleniem na trójwymiarowym modelu. Dodatkowo klienci znajdą informacje o parkingach obecnych, w tym utworzonych na czas budowy parkingach tymczasowych, jak i o parkingach po rozbudowie.

Całość jest sterowana gestami rąk. Interaktywny ekran informacyjny będzie funkcjonował w Silesia City Center do końca września br.

Netizens Peppermint

Podobne wpisy:

Tagi: ,Wszelkie prawa do portalu w rozumieniu ustawy z dnia 4 lutego 1994 r. o prawie autorskim i prawach pokrewnych zastrzeżone są na rzecz MERKON GROUP CEZARY KRAJEWSKI i odpowiednio na rzecz współpracujących podmiotów i nie mogą być rozpowszechniane w całości bądź w części (także kanały RSS) bez uprzedniej pisemnej ich zgody.