Medicover Ubezpieczenia poszerza ofertę i dociera z nią do seniorów – Portal PR - 24PR
Medicover Ubezpieczenia poszerza ofertę i dociera z nią do seniorów

27.09.2011 Kategoria: Senior. Autor: admin

Medicover poszerza swoją dotychczasową ofertę proponując Polakom kolejny, zupełnie nowy pakiet opieki medycznej. Tym razem jest on dedykowany osobom po 65. roku życia, dla których dotychczasowa oferta na rynku była bardzo ograniczona.

„Opieka dla Seniora” – to propozycje dwóch pakietów medycznych skierowanych do osób po 65. roku życia, ściśle dopasowanych do potrzeb tej grupy wiekowej. Zapewniają one opiekę medyczną 24 godziny na dobę, w tym m.in. pomoc w razie nagłego zachorowania, pogotowie ratunkowe Medicover, szybki dostęp do lekarzy specjalistów, szeroką diagnostykę, a pakiet Senior Opieka Premium – również wizyty domowe oraz rehabilitację.

– „Naszą ambicją było stworzenie oferty, która stanie się realną propozycją dla Polaków w wieku emerytalnym, których podstawowe potrzeby zdrowotne bardzo często pozostają niezaspokojone. W szczególności, zależało nam na tym, aby zapewnić szybką i profesjonalną pomoc w razie nagłego zachorowania, umożliwić wizyty domowe oraz zagwarantować usługi pogotowia ratunkowego Medicover, tak ważne w sytuacji zagrożenia życia. Wprowadzając tę ofertę, odpowiedzieliśmy również na sygnały docierające od osób młodszych, aktywnych zawodowo, które wykupując nowy pakiet w Medicover, chcą i mogą zapewnić najlepszą opiekę zdrowotną swoim rodzicom lub dziadkom” – mówi John Stubbington, Dyrektor Operacyjny spółki ubezpieczeniowej Medicover.

Rzecznik Prasowy Grupy Medicover w Polsce

Podobne wpisy:Wszelkie prawa do portalu w rozumieniu ustawy z dnia 4 lutego 1994 r. o prawie autorskim i prawach pokrewnych zastrzeżone są na rzecz MERKON GROUP CEZARY KRAJEWSKI i odpowiednio na rzecz współpracujących podmiotów i nie mogą być rozpowszechniane w całości bądź w części (także kanały RSS) bez uprzedniej pisemnej ich zgody.