Ceniony grafik w kampanii Budimexu Nieruchomości – Portal PR - 24PR
Ceniony grafik w kampanii Budimexu Nieruchomości

18.10.2011 Kategoria: Realizacje. Autor: admin

Znany na całym świecie z charakterystycznych ilustracji, zdobiących wiele polskich i zagranicznych magazynów, Jan Feliks Kallwejt przygotował grafikę nowej kampanii San Markos dla Budimex Nieruchomości.

Kallwejt jest twórcą ilustracji, które zostały specjalnie wykonane do materiałów promujących inwestycję „Osiedle Gocławska na Pradze – blisko fajnych miejsc”. Artysta przygotował grafiki do takich mediów jak: prasa, outdoor oraz BTL. Prowadzona jest również kampania radiowa, w której głosu użycza sam Kallwejt. Celem kampanii realizowanej dla Budimex Nieruchomości jest ukazanie osiedla Gocławska jako miejsca dobrego do zamieszkania z uwagi na atuty lokalizacji, dobrą cenę oraz atrakcyjne mieszkania.

– Chcieliśmy uświadomić ludziom, że Praga, która nie cieszyła się dobrą sławą ogromnie się zmieniła. Raz za razem pojawiają się fajne miejsca, gromadzi się tutaj warszawska bohema. I dlatego pomyśleliśmy, żeby Janek Kallwejt „narysował nam Pragę” widzianą swoimi oczami. Jako artysta, ilustrator świetnie wpisał się w klimat miejsca, w którym powstaje nowa inwestycja Osiedle Gocławska. Myslę, że taka wizerunkowa kampania stanowi nową, na pewno inną jakość w branży deweloperskiej –wyjaśnia Andrzej Kownacki, dyrektor kreatywny San Markos.
Agencja San Markos współpracuje nieprzerwanie z Budimex Nieruchomości od 2007 roku, prowadząc dla dewelopera obsługę full service. W ubiegłym roku San Markos przygotowała i zrealizowała z sukcesem rebranding marki dewelopera.

Spółka Budimex Nieruchomości wchodzi w skład największego polskiego holdingu budowlanego – Budimex S.A. obecnego na rynku budowlanym od 1968 roku. Deweloper koncentruje się na budowaniu mieszkań, które oprócz wysokiej jakości wykonania charakteryzują się nowoczesnymi i funkcjonalnymi planami, projektowanymi z uwzględnieniem aktualnych trendów na rynku. Od początku swej działalności spółka wybudowała ich blisko 3 500.

SAN MARKOS

Podobne wpisy:Wszelkie prawa do portalu w rozumieniu ustawy z dnia 4 lutego 1994 r. o prawie autorskim i prawach pokrewnych zastrzeżone są na rzecz MERKON GROUP CEZARY KRAJEWSKI i odpowiednio na rzecz współpracujących podmiotów i nie mogą być rozpowszechniane w całości bądź w części (także kanały RSS) bez uprzedniej pisemnej ich zgody.