Great Open House dla Vision Express – Portal PR - 24PR
Great Open House dla Vision Express

13.10.2011 Kategoria: Realizacje. Autor: admin

Agencja Great Open House przystępuje do realizacji kolejnej tury akcji promocyjnej dla firmy Vision Express. Agencja jest odpowiedzialna za realizację działań promocyjno –eventowych w 20 galeriach handlowych w największych miastach Polski. Akcja rozpoczyna się 12.11.2011 i potrwa do 4.12.2011.

W wybranych galeriach handlowych zostaną umieszczone stoiska, na których klienci będą mogli bezpłatnie zbadać swój wzrok przy użyciu specjalistycznego sprzętu – autorefraktometru. Badania przeprowadzą specjaliści okuliści/refrakcjoniści rekrutowani przez GOH. Klienci będą również kierowani na pełne badanie do gabinetów okulistycznych znajdujących się w Salonach.

Celem działań jest tworzenie trwałych relacji z klientem i budowanie pozytywnego wizerunku marki poprzez edukowanie na temat konieczności regularnego badania wzroku i sprawdzania korekcji w użytkowanych okularach. Jak pokazują badania co piąta osoba w Polsce ma niewykrytą wadę wzroku, a tylko co druga decyduje się na dopasowanie okularów do aktualnego stanu wzroku.

Akcji wizerunkowej towarzyszy specjalna promocja, umożliwiająca klientom zakup okularów ze zniżką 5%, z uwzględnieniem aktualnej promocji w salonach Vision Express „tyle zniżki, ile masz lat”. Ponadto umożliwia osobom przebadanym na stoisku promocyjnym odbycie pełnego badania przeprowadzonego przez okulistę w salonie Vision Express za 29 zł, bez konieczności zakupu okularów lub za 1 zł przy zakupie okularów.

Agencja jest również odpowiedzialna za zakupy materiałów akcyjnych i logistyczną obsługę projektu.

Great Open House (GOH)

Podobne wpisy:Wszelkie prawa do portalu w rozumieniu ustawy z dnia 4 lutego 1994 r. o prawie autorskim i prawach pokrewnych zastrzeżone są na rzecz MERKON GROUP CEZARY KRAJEWSKI i odpowiednio na rzecz współpracujących podmiotów i nie mogą być rozpowszechniane w całości bądź w części (także kanały RSS) bez uprzedniej pisemnej ich zgody.