Polski finał World Cyber Games 2011 rozpoczęty – Portal PR - 24PR
Polski finał World Cyber Games 2011 rozpoczęty

06.10.2011 Kategoria: Hobby. Autor: admin

Prawdziwe święto e-sportu po raz kolejny rozpala wyobraźnię naszych graczy, a najlepsi z nich zjawili się na imprezie Samsung Euro Championship 2011, w ramach której zostanie rozegrany krajowy finał WCG. Jednym z partnerów tego wydarzenia jest Vobis.

Już dzisiaj na terenie warszawskich hal EXPO XXI odbędą się pierwsze widowiskowe starcia w poszczególnych grach. A są to: Asphalt 6, Counter-Strike 1.6, FIFA11, League of Legends, StarCraft II oraz Tekken 6. Ich zwycięzcy utworzą polską reprezentację światowe finały w południowokoreańskim Pusan. Impreza potrwa do końca tygodnia, tj. 9 października i jest otwarta dla wszystkich fanów elektronicznej rozrywki.

Dużą atrakcją dla wielu uczestników, będą na pewno towarzyszące rozgrywkom prezentacje najnowszych i najciekawszych rozwiązań sprzętowych dla graczy. W ich ramach Vobis pokaże bardzo wydajne notebooki Samsung RF711 i RF511 oraz specjalne wersje komputerów PC dedykowane dla miłośników gier: VOBIS DIGITAL W7P i5 2400a XPOWER, VOBIS DIGITAL LX Xpower Pure i VOBIS DIGITAL W7P i7 2600A XPOWER 3DS. Oprócz tego, na stoisku Vobis do obejrzenia będą też renomowane akcesoria gamerskie firmy Roccat.

Inne atrakcje: osoby żądne mocnych wrażeń, będą mogły wziąć udział np. w specjalnie zorganizowanej musztrze wojskowej. Przeprowadzi ją słynny Hank Keirsey, emerytowany podpułkownik US Army, który swoim doświadczeniem wspiera m.in. twórców słynnej serii gier Call of Duty. W tą sobotę oraz niedzielę odbędą się w sumie cztery tury rozgrzewkowe. Ich początek jest przewidziany na godzinę 9:00 oraz 10:30. Każdy z uczestników musztry, dostanie specjalnie przygotowaną na tą okazję pamiątkową koszulkę.

Na uczestników Samsung Euro Championship czeka również przedpremierowy pokaz długo oczekiwanej gry, czyli Call of Duty: Modern Warfare 3. W specjalnie wybudowanym kinie, będą pokazywane 30-minutowe partie rozgrywki, prezentowane przez firmę Activision. Premiera tej gry przewidziana jest na 8 listopada b.r. Jest ona już dostępna w przedsprzedaży m.in. w sklepie internetowym Vobis.pl.

Tabasco Media Communications

Podobne wpisy:Wszelkie prawa do portalu w rozumieniu ustawy z dnia 4 lutego 1994 r. o prawie autorskim i prawach pokrewnych zastrzeżone są na rzecz MERKON GROUP CEZARY KRAJEWSKI i odpowiednio na rzecz współpracujących podmiotów i nie mogą być rozpowszechniane w całości bądź w części (także kanały RSS) bez uprzedniej pisemnej ich zgody.