Warzywa na patelnię w międzynarodowych smakach! – Portal PR - 24PR
Warzywa na patelnię w międzynarodowych smakach!

28.10.2011 Kategoria: FMCG, Kulinaria. Autor: Sylwia Kochel

FRoSTA rozszerzyła portfolio o warzywa na patelnię w nowych, międzynarodowych smakach. Najnowsza propozycja marki obejmuje Warzywa na patelnię toskańskie, Warzywa na patelnię meksykańskie, Warzywa na patelnię francuskie, Warzywa na patelnię karaibskie oraz Warzywa na patelnię chińskie. Produkty są dostępne w sprzedaży w tradycyjnym i nowoczesnym kanale dystrybucji.

Nowe warzywa na patelnię FRoSTY są międzynarodowe nie tylko z nazwy. O ich charakterze decydują receptury i oryginalne składniki: sambal oelek, grzyby mun, trawa cytrynowa, czy mleczko kokosowe. Swój wyrazisty smak zawdzięczają świeżym, soczystym warzywom, ziołom i przyprawom.
Przejrzysta szata graficzna i żywa kolorystyka nowych opakowań warzyw FRoSTY silnie eksponują produkty i podkreślają ich międzynarodowe smaki. Gwarancję jakości warzyw na patelnię, poza odświeżonym logotypem marki, stanowią komunikaty informujące o ich naturalności.
Nowe opakowania zostały zaprojektowane w oparciu o wyniki badań konsumenckich. Zgodnie z oczekiwaniami konsumentów zawierają czytelne, przejrzyste listy składników. Na froncie opakowań został podany czas przygotowania produktu. Z tyłu znajdują się kulinarne inspiracje, zawierające propozycje przepisów na bazie nowych produktów marki FRoSTA oraz funkcjonalny QR kod. Po zeskanowaniu QR kodu konsu

ment może zobaczyć w swoim telefonie komórkowym
wiele ciekawych przepisów.
Producent: FRoSTA Sp. zo.o.

Produkty:

Warzywa na patelnię toskańskie

Warzywa na patelnię meksykańskie

Warzywa na patelnię francuskie

Warzywa na patelnię karaibskie

Warzywa na patelnię chińskie

Gramatura: 400g

Cena: ok. 6,5 zł

www.frosta.pl
www.facebook.com/frosta.polska

Podobne wpisy:

Tagi: , ,Wszelkie prawa do portalu w rozumieniu ustawy z dnia 4 lutego 1994 r. o prawie autorskim i prawach pokrewnych zastrzeżone są na rzecz MERKON GROUP CEZARY KRAJEWSKI i odpowiednio na rzecz współpracujących podmiotów i nie mogą być rozpowszechniane w całości bądź w części (także kanały RSS) bez uprzedniej pisemnej ich zgody.