Linia proszków do prania Spiro – kompaktowe i ekonomiczne pranie – Portal PR - 24PR
Linia proszków do prania Spiro – kompaktowe i ekonomiczne pranie

16.11.2011 Kategoria: Dom i ogród, FMCG. Autor: Sylwia Kochel

Spiro to kompaktowe proszki o wysokich właściwościach piorących, nie zawierające fosforanów i zeolitów. Już100 g proszku wystarcza na 4,5 kg prania, dzięki czemu stanowią bardzo ekonomiczny zakup. Linia obejmuje dwa warianty proszków: Spiro Color oraz Spiro Automat, w szerokim wachlarzu gramatur: od 300 g po 5 kg wiaderko.

Spiro Color oraz Spiro Automat to skuteczne i  ekonomiczne proszki klasy compact, do wszystkich typów pralek oraz do prania ręcznego. Działają w pełnym zakresie temperatur. Dobrze rozpuszczają się i wypłukują już w letniej wodzie ( poniżej 40°C), co jest niezwykle ważne przy praniu ręcznym oraz w pralkach starego typu. Proszki Spiro Color oraz Spiro Automat posiadają nowy, świeży zapach alpejskiej łąki.

Spiro Automat jest uniwersalnym proszkiem, skutecznym przy praniu białych i kolorowych rzeczy. Zawiera aktywny tlen, który skutecznie wybiela i odplamia oraz zwiększoną ilość różnorodnych enzymów, odpowiedzialnych za wywabianie konkretnych plam.

Spiro Color i Spiro Automat zostały skondensowane zgodnie z normami unijnymi, dotyczącymi kompaktacji proszków do prania, dzięki czemu 100 g proszku Spiro wystarczy aż a 4,5 kg prania. Proszki Spiro zawierają składniki, chroniące pralkę przed osadzaniemkamienia, eliminując potrzebę stosowania dodatkowych preparatów chemicznych.

Proszki Spiro nie zawierają fosforanów, które w nadmiernych ilościach powodują silny rozkwit planktonu w rzekach i jeziorach, prowadząc do wyginięcia wodnych organizmów, ani zeolitów, które tworzą nierozpuszczalne w wodzie osady, gromadzące się na dnie rzek. Ich używanie pomaga chronić środowisko naturalne zbiorników wodnych.

W tym sezonie linia Spiro zyskała nowe opakowania z odświeżoną grafiką. Folia opakowań została wzmocniona, dzięki czemu ichtransport jest wygodny i bezpieczny, a rączka nie urywa się pod ciężarem proszku.

Producent: Clovin
Produkt: Spiro Color, Spiro Automat
Gramatura i cena: 300 g 1,90 zł;    4kg  15 zł;   5 kg wiadro 19 zł

Więcej informacji udziela:
Anna Wawra/ Kolterman Media Communications
tel. 22 392 06 23      kom. 510 081 103
e-mail: a.wawra@kmc-pr.pl

 

Podobne wpisy:Wszelkie prawa do portalu w rozumieniu ustawy z dnia 4 lutego 1994 r. o prawie autorskim i prawach pokrewnych zastrzeżone są na rzecz MERKON GROUP CEZARY KRAJEWSKI i odpowiednio na rzecz współpracujących podmiotów i nie mogą być rozpowszechniane w całości bądź w części (także kanały RSS) bez uprzedniej pisemnej ich zgody.