Extor gra Fair Play – Portal PR - 24PR
Extor gra Fair Play

14.12.2011 Kategoria: Rankingi. Autor: abeoNET

Extor – firma outsourcingowa specjalizująca się w obsłudze księgowej i płacowej – znalazł się w gronie laureatów XIV edycji programu Przedsiębiorstwo Fair Play. Uzyskany certyfikat jest wyrazem uznania dla prowadzonej przez firmę polityki zgodnej z zasadami etyki i prawa. Organizatorem konkursu jest Instytut Badań nad Demokracją i Przedsiębiorstwem Prywatnym. Projekt afiliuje także Krajowa Izba Gospodarcza.

Program Przedsiębiorstwo Fair Play jest ogólnopolskim projektem, w którym oceniane są wszystkie aspekty działalności firmy, w tym także sposób i styl prowadzenia przedsiębiorstwa. Głównym założeniem programu jest propagowanie etyki w działalności gospodarczej – we wzajemnych relacjach przedsiębiorców z klientami, kontrahentami i pracownikami oraz społecznością lokalną, władzą samorządową i państwową. Przyznawane certyfikaty rzetelności mają również na celu promowanie przedsiębiorstw działających zgodnie z prawem i zasadami etyki na rynkach krajowych i zagranicznych.

„Wyróżnienie jakie otrzymaliśmy bardzo nas cieszy. To uznanie dla codziennej pracy, którą zawsze wykonujemy solidnie, w oparciu o najwyższe standardy etyczne i jakościowe. Mam jednak poczucie, że certyfikat Przedsiębiorstwo Fair Play jest również motywatorem, by dalej trzymać się przyjętych reguł i zgodnie z nimi rozwijać Extor” – powiedział Rafał Strzelecki, prezes zarządu Extor.
Oficjalne ogłoszenie wyników tegorocznego rankingu Przedsiębiorstwo Fair Play nastąpi 2 grudnia 2011 roku podczas uroczystej gali w Sali Kongresowej Pałacu Kultury i Nauki w Warszawie.

Biuro rachunkowe Extor obsługuje 150 podmiotów prawnych z kapitałem zarówno polskim, jak i zagranicznym. Firma prowadzi usługi outsourcingowe z zakresu księgowości, kadr i płac oraz szeroko pojętego wsparcia biznesu dla branż: handlowej, produkcyjnej, usługowej, budowlanej i deweloperskiej, a także dla sektora finansowego.

Podobne wpisy:Wszelkie prawa do portalu w rozumieniu ustawy z dnia 4 lutego 1994 r. o prawie autorskim i prawach pokrewnych zastrzeżone są na rzecz MERKON GROUP CEZARY KRAJEWSKI i odpowiednio na rzecz współpracujących podmiotów i nie mogą być rozpowszechniane w całości bądź w części (także kanały RSS) bez uprzedniej pisemnej ich zgody.