f25 w przestworzach z LOT – Portal PR - 24PR
f25 w przestworzach z LOT

05.12.2011 Kategoria: Wizualizacja. Autor: admin

Dom produkcyjny f25 zakończył projekt sesji zdjęciowej dla Polskich Linii Lotniczych LOT. Przygotowane materiały mają wspierać budowę nowego wizerunku przewoźnika.
F25 na potrzeby sesji do współpracy zaprosił fotografa Tomasza Albina.

To pierwsza od wielu lat tak szeroko zakrojona sesja zdjęciowa dla polskich linii lotniczych. Trwała od lipca do połowy listopada 2011 roku i została podzielona na trzy etapy, podczas których starano się uchwycić drogę jaką pokonuje pasażer na etapach lotniska i samolotu.

„LOT postawił przed nami duży projekt, który z uwagi na ilość pracy, a także bardzo restrykcyjne normy bezpieczeństwa obowiązujące na terenie lotniska, musiał zostać rozłożony na kilka etapów. W innych warunkach podobną sesję można przeprowadzić znacznie szybciej, ale efekt końcowy pokazuje, że praca się opłaciła.” – wyjaśnia Marcin Dworucha, dyrektor zarządzający domu produkcyjnego f25.

Etap I był przeznaczony na zdjęcia potraw serwowanych w klasach business i economy. Etap II poświęcono ludziom znajdującym się na pokładzie samolotu. Miały one pokazywać warunki w trakcie podróży – możliwości pracy, relaksu i profesjonalną obsługę. Tą część zrealizowano na pokładzie samolotu znajdującego się w hangarze przy lotnisku Chopina w Warszawie. Ostatni, trzeci etap to zdjęcia nowego terminala, a wraz z nim self check in, miejsca tranzytowego, oczekiwania na wejście na pokład i odbioru bagażu.

Celem sesji było przygotowanie profesjonalnych materiałów, które zostaną wykorzystane w działaniach komunikacyjnych firmy. Trafią one na stronę internetową i do materiałów promocyjnych skierowanych na zagraniczne rynki. Zostaną także wykorzystane w komunikacji wewnętrznej. Liniom zależało także na zwiększeniu aktywności w Sieci z ich pomocą.

Dom f25 przy realizacji tego projektu zaangażował Tomasza Albina – znanego fotografa, który pracował między innymi dla Mercedesa, Vivy, Netii, Unilevera, czy magazynu Pani. Nad kreacją czuwała agencja 180heartbeats. Gotowe fotografie powinny pojawić się w materiałach LOT w przeciągu miesiąca.

f25 Sp. z o.o.

Podobne wpisy:Wszelkie prawa do portalu w rozumieniu ustawy z dnia 4 lutego 1994 r. o prawie autorskim i prawach pokrewnych zastrzeżone są na rzecz MERKON GROUP CEZARY KRAJEWSKI i odpowiednio na rzecz współpracujących podmiotów i nie mogą być rozpowszechniane w całości bądź w części (także kanały RSS) bez uprzedniej pisemnej ich zgody.