Kolorowe warzywa na patelnię marki FRoSTA w nowej odsłonie – Portal PR - 24PR
Kolorowe warzywa na patelnię marki FRoSTA w nowej odsłonie

16.12.2011 Kategoria: FMCG, Kulinaria. Autor: Sylwia Kochel

Żółte, zielone i czerwone warzywa na patelnię FRoSTY przeszły lifting opakowań. Zmieniona szata graficzna jest bardziej czytelna, dynamiczna i lepiej eksponuje produkty. Kolorowe warzywa na patelnię są dostępne w sprzedaży w tradycyjnym i nowoczesnym kanale dystrybucji.

Kolorowe warzywa na patelnię zyskały przejrzystą i czytelną szatę graficzną. Żywa kolorystyka przyciąga wzrok i wyróżnia produkty FRoSTY na tle konkurencji. Nowa szata graficzna oraz odświeżony logotyp marki silnie eksponują produkty.

Naturalność produktów podkreślono za pomocą komunikatów: 100 % naturalnego smaku, 100% bez dodatku. Mieszanki warzywne nie zawierają wzmacniaczy smaku, barwników i aromatów. Do ich produkcji stosowane są wyłącznie naturalne składniki: warzywa, przyprawy i zioła.

Zmiana szaty graficznej została poprzedzona badaniem konsumenckim, które pozwoliło określić kierunek zmian. Zawartość opakowań mieszanek warzywnych FRoSTY rozplanowano tak, by miały jak największą wartość użytkową dla klientów. Zgodnie z oczekiwaniami konsumentów nowe opakowania zawierają czytelne, przejrzyste listy składników, wzbogacone o ciekawostki dotyczące niektórych z nich.

Na froncie opakowań graficznie wyeksponowano czas przygotowania produktu. Propozycje przepisów na bazie produktów marki FRoSTA znajdują się z tyłu opakowań, w postaci kulinarnych inspiracji. Ciekawym i oryginalnym źródłem przepisów kulinarnych są, zamieszczone na foliach mieszanek warzywnych, QR kody. Po ich zeskanowaniu na telefonie komórkowym wyświetlają się przepisy na potrawy, które można przygotować wykorzystując produkty marki. Dzięki temu konsument może skompletować listę zakupów już na miejscu przy sklepowej półce.

Kolorowe mieszanki warzywne FRoSTY obecne są na rynku od 6 lat. W portfolio firmy dostępne są także warzywa na patelnię w międzynarodowych smakach: Warzywa na patelnię toskańskie, Warzywa na patelnię francuskie, Warzywa na patelnię karaibskie, Warzywa na patelnię meksykańskie, Warzywa na patelnię chińskie.

Producent: FRoSTA Sp. z o.o.
Produkty:
Żółte warzywa na patelnię
Zielone warzywa na patelnię
Czerwone warzywa na patelnię
Gramatura: 400 g
Cena: 5,99 zł
www.frosta.pl
www.facebook.com/frosta.polska

Podobne wpisy:

Tagi: , ,Wszelkie prawa do portalu w rozumieniu ustawy z dnia 4 lutego 1994 r. o prawie autorskim i prawach pokrewnych zastrzeżone są na rzecz MERKON GROUP CEZARY KRAJEWSKI i odpowiednio na rzecz współpracujących podmiotów i nie mogą być rozpowszechniane w całości bądź w części (także kanały RSS) bez uprzedniej pisemnej ich zgody.