Dyrektor Strategiczny byss.pl zakłada agencję Stettiner – Portal PR - 24PR
Dyrektor Strategiczny byss.pl zakłada agencję Stettiner

20.01.2012 Kategoria: Agencje reklamowe. Autor: admin

W styczniu 2012 rozpoczęła działalność nowa agencja kreatywna – Stettiner ID&Story. Jej założycielem i Managing Director’em jest Daniel Czapiewski, który do tej pory był Dyrektorem Strategicznym w byss.pl. W poniedziałek, 23 stycznia, uruchomiona zostanie strona stettiner.eu oraz ruszy oficjalny profil agencji na portalu Facebook.

Współwłaścicielami Stettinera są Emilian Storta – który pełnił funkcję Art Directora w agencjach JUST i byss.pl – oraz Paweł Nowak, dotychczasowy Dyrektor Kreatywny i Senior Copywrtiter w agencji marketingu relacji Oskar Wegner. Cała trójka ma kilkunastoletnie doświadczenie w branży reklamowej i duże osiągnięcia zawodowe. Realizowali projekty (razem lub osobno) dla takich marek jak: Toyota, Volkswagen, Carlsberg, Okocim, Camel, BASF, Danone, Hortex, Aviko, Santander, PZU, Makro, 3M, Amica, Gaspol, TomTom, Adobe, Norwegian, OTTO, Simfy, Original Source, Polpharma, Teva, Unity Line, MTV, JVC, TNT i innych.

Kampanie tworzone dla tak wymagających klientów musiały być zawsze na najwyższym poziomie. Tworzyliśmy spoty telewizyjne, kampanie internetowe, programy lojalnościowe, akcje promocyjne, social mediowe – słowem wszystko, co pozwala opowiadać „zachwycające historie o marce” i w jak najlepszy sposób realizować cele marketingowe klienta – mówi Daniel Czapiewski.

Stettiner ID&Story jest agencją, która nie zamyka się na żadne medium, jednak w centrum jej zainteresowań będzie prawdopodobnie Internet. Świadczą o tym chociażby pierwsze zrealizowane zlecenia – działania reklamowe w serwisach społecznościowych dla amerykańskiej sieci sprzedaży detalicznej.

Naszym celem jest realizowanie projektów ambitnych, z zachowaniem najwyższej jakości, zarówno na poziomie kreacji, obsługi Klienta, jak i efektywności rozwiązań strategicznych. Nad każdym projektem pracujemy z pełnym zaangażowaniem, przedstawiając oryginalne, sprofilowane rozwiązania – tłumaczy Daniel Czapiewski.

Więcej informacji o agencji można znaleźć na stronie www.stettiner.eu.

Stettiner to agencja kreatywna, założona przez Daniela Czapiewskiego, byłego Dyrektora Strategicznego byss.pl. Jego partnerami są Emilian Storta oraz Paweł Nowak. Wcześniej pracowali oni dla takich marek jak Toyota, Volkswagen, Carlsberg, Santander czy PZU. Obecnie agencja obsługuje amerykańskiego Klienta z branży sprzedaży detalicznej. Siedziba firmy mieści się w Szczecinie.

Stettiner

Podobne wpisy:Wszelkie prawa do portalu w rozumieniu ustawy z dnia 4 lutego 1994 r. o prawie autorskim i prawach pokrewnych zastrzeżone są na rzecz MERKON GROUP CEZARY KRAJEWSKI i odpowiednio na rzecz współpracujących podmiotów i nie mogą być rozpowszechniane w całości bądź w części (także kanały RSS) bez uprzedniej pisemnej ich zgody.