Monika Dąbrowska szefem PR Škoda Auto Polska – Portal PR - 24PR
Monika Dąbrowska szefem PR Škoda Auto Polska

26.01.2012 Kategoria: Biuro prasowe, Personalia. Autor: admin

Dział PR SKODA AUTO Polska ma nowego szefa. Została nim Monika Dąbrowska, która przez kilkanaście lat zajmowała się marketingiem marek międzynarodowych.

W ciągu ostatnich 6 lat Dąbrowska kierowała marketingiem i komunikacją marki Clinique w firmie Estee Lauder Poland. Współtworzyła sukces tej marki w takich krajach, jak: Polska, Finlandia, Litwa, Łotwa i Estonia. Teraz jej kompetencje oraz wieloletnie doświadczenie wykorzystane zostaną do budowania wizerunku marki ŠKODA – niekwestionowanego lidera na polskim rynku motoryzacyjnym.

Monika Dąbrowska zaczęła już wdrażać kilka innowacyjnych projektów, których celem jest podtrzymanie i wzmocnienie dobrych trendów PR wypracowanych do tej pory przez zespół marketingu SKODA AUTO Polska.

Podobne wpisy:Wszelkie prawa do portalu w rozumieniu ustawy z dnia 4 lutego 1994 r. o prawie autorskim i prawach pokrewnych zastrzeżone są na rzecz MERKON GROUP CEZARY KRAJEWSKI i odpowiednio na rzecz współpracujących podmiotów i nie mogą być rozpowszechniane w całości bądź w części (także kanały RSS) bez uprzedniej pisemnej ich zgody.