Biuro Podróży Reklamy dla firmy CKSource – Portal PR - 24PR
Biuro Podróży Reklamy dla firmy CKSource

21.02.2012 Kategoria: Agencje reklamowe. Autor: admin

Biuro Podróży Reklamy rozpoczyna współpracę z firmą CKSource, która jest twórcą jednego z najbardziej popularnych na świecie internetowych edytorów tekstu. Agencja opracuje i wdroży strategię komunikacji online dla marki i będzie prowadziła działania reklamowe na poziomie międzynarodowym.

Flagowym produktem firmy CKSource jest CKEditor, który posiada 45 proc. światowego rynku edytorów tekstów znajdujących zastosowanie przy budowie i uzupełnianiu treści stron internetowych. Zapewnia mu to czołową pozycję na świecie w tej kategorii.

Na mocy podpisanej umowy Biuro Podróży Reklamy zajmie się wsparciem marketingowym zarówno marki CKEditor jak i innych produktów firmy CKSource, wśród których znalazły się m.in. CKFinder. Prowadzone przez agencję działania marketingowe w kanale online obejmą praktycznie cały świat jako, że firma oferuje swój produkt także w modelu Open Source na wszystkich największych i najważniejszych rynkach m.in. Europy Zachodniej oraz w USA, Chinach, Indiach i Rosji.

– Współpraca z CKSource jest dla nas dużym wyzwaniem, szczególnie, że jest to projekt prawdziwie światowy i skierowany do jednych z najbardziej wymagających odbiorców: web developerów. Naszym zadaniem będzie redefiniowanie dla klienta i jego marek, strategii marketingowej związanej z obecnością w internecie. Pierwsze efekty naszej współpracy będą widoczne już w marcu – mówi Robert Sosnowski, dyrektor zarządzający agencji Biuro Podróży Reklamy.

– Wybraliśmy agencję Biuro Podróży Reklamy, z nadzieją owocnej współpracy zarówno przy obecnych, jak i przyszłych projektach związanych z naszymi produktami. Dotychczasowe osiągnięcia agencji są na tyle ciekawe, że pozwalają nam optymistycznie patrzeć na dalszy wzrost popularności naszych produktów. Jest to tym wazniejsze, że działamy równocześnie w obszarze rozwiązań Open Source oraz komercyjnych, co stanowi interesujące wyzwanie strategiczne oraz marketingowe dla naszych firm – mówi Frederico Knabben, dyrektor zarządzający CKSource.

Firmy nie podają okresu obowiązywania umowy.

Biuro Podróży Reklamy ma duże doświadczenie w obsłudze firm działających w branży szeroko pojętego oprogramowania i rozwiązań informatycznych. Agencja współpracowała w tym zakresie m.in. IBM, PWN.pl, Star Technology.

źródło: Biuro Podróży Reklamy

Podobne wpisy:

Tagi:Wszelkie prawa do portalu w rozumieniu ustawy z dnia 4 lutego 1994 r. o prawie autorskim i prawach pokrewnych zastrzeżone są na rzecz MERKON GROUP CEZARY KRAJEWSKI i odpowiednio na rzecz współpracujących podmiotów i nie mogą być rozpowszechniane w całości bądź w części (także kanały RSS) bez uprzedniej pisemnej ich zgody.