Epsylon poszerza sieć salonów partnerskich – Portal PR - 24PR
Epsylon poszerza sieć salonów partnerskich

06.02.2012 Kategoria: Franchising. Autor: admin

Firma EPSYLON, dystrybutor urządzeń medycyny estetycznej, poszerzył sieć salonów partnerskich. Z zabiegów na urządzeniu New Midas można już korzystać w BEAUTY CENTER Medical Wellness & SPA w Pabianicach.

BEAUTY CENTER Medical Wellness & SPA w Pabianicach jest już siódmym salonem partnerskim firmy Epsylon, gdzie można skorzystać z zabiegów na urządzeniu New Midas, które służy do redukcji tkanki tłuszczowej.

Pabianicki salon jest pierwszym partnerem naszej firmy w województwie łódzkim. Staramy się systematycznie umacniać pozycję na terenie całego kraju, aby oferowane przez nas urządzenia były dostępne dla większej liczby klientów. Nasze plany na ten rok, to dynamiczny rozwój i poszerzanie sieci salonów partnerskich” – mówi Paweł Dobosz, Dyrektor Handlowy Epsylon.

Misją firmy jest wyznaczanie nowych trendów i standardów na rynku urządzeń medycyny estetycznej i kosmetologii oraz zaspokajanie potrzeb klientów w oparciu o wiodące technologie, a także sprawdzonych producentów. Oferowane urządzenia są najbardziej zaawansowanymi technologicznie produktami na rynku.

„Zdecydowaliśmy się na zakup urządzenia New Midas ICE RF + IR, gdyż jest produktem nowoczesnym, o zdecydowanie większych parametrach niż te dostępne na rynku. Przekłada się to na dużo lepsze efekty, które możemy zaproponować naszym klientom” – wyjaśnia Jolanta Zajunc, właścicielka BEAUTY CENTER Medical Wellness & SPA w Pabianicach.

Pabianicki BEAUTY CENTER Medical Wellness & SPA działa od października 2007 roku. W ofercie salonu znajdują się zabiegi medycyny estetycznej, laserowe oraz SPA, kosmetyka profesjonalna i masaże.

EPSYLON

ITBC Communication Sp. z o.o.

Podobne wpisy:Wszelkie prawa do portalu w rozumieniu ustawy z dnia 4 lutego 1994 r. o prawie autorskim i prawach pokrewnych zastrzeżone są na rzecz MERKON GROUP CEZARY KRAJEWSKI i odpowiednio na rzecz współpracujących podmiotów i nie mogą być rozpowszechniane w całości bądź w części (także kanały RSS) bez uprzedniej pisemnej ich zgody.