Od 17 lutego JULA nakręca do działania Wrocław – Portal PR - 24PR
Od 17 lutego JULA nakręca do działania Wrocław

20.02.2012 Kategoria: Realizacje. Autor: admin

17 lutego 2012 r. w Parku Handlowym Bielany został otwarty pierwszy we Wrocławiu, a trzeci w Polsce multimarket szwedzkiej sieci JULA. Otwarciu towarzyszy kampania reklamowa na terenie Wrocławia.

Otwarciu nowego sklepu towarzyszyć będzie kampania reklamowa na terenie Wrocławia – Jula Nakręca do działania. Na kampanię składa się 89 nośników outdoor, 600 rączek w około 30 autobusach i dodatkowo 5 obklejonych autobusów miejskich oraz kampanie w radiu, prasie i Internecie. Kampanię bill bordową rozpoczęło pojawianie się teaserów zastąpionych po tygodniu 4 różnymi odsłonami reklamowymi . Zakupu nośników dokonał dom mediowy Equinox Polska, a kreację przygotowała agencja wewnętrzna firmy oraz agencja Spook.

Pierwsze dwa warszawskie sklepy Jula w styczniu odwiedziło ponad 70 tysięcy kupujących, co świadczy o olbrzymim zainteresowaniu Klientów, a wrocławski sklep po pierwszym tygodniu działania ponad 2 000 osób. Jula planuje kolejne otwarcia swoich multimarketów – w marcu w Łodzi a potem w kolejnych miesiącach w Lublinie, Słupsku, Gdańsku i Gliwicach, każdemy towarzyszyć będzie oddzielna kampania.

Jula to szwedzka sieć multimarketów, w której zaopatrują się przede wszystkim osoby aktywnie zajmujące się majsterkowaniem.

Podobne wpisy:Wszelkie prawa do portalu w rozumieniu ustawy z dnia 4 lutego 1994 r. o prawie autorskim i prawach pokrewnych zastrzeżone są na rzecz MERKON GROUP CEZARY KRAJEWSKI i odpowiednio na rzecz współpracujących podmiotów i nie mogą być rozpowszechniane w całości bądź w części (także kanały RSS) bez uprzedniej pisemnej ich zgody.