ZTE Poland jako platynowy sponsor na PLNOG 8 Meeting – Portal PR - 24PR
ZTE Poland jako platynowy sponsor na PLNOG 8 Meeting

27.02.2012 Kategoria: sponsoring. Autor: admin

W dniach 5-6 marca 2012 w hotelu Marriott w Warszawie odbędzie się PLNOG 8, wydarzenie w którym weźmie udział 600 prelegentów i 300 firm związanych z branżą lokalnego rynku ISP oraz firmy dążące do współpracy w zakresie usług teleinformatycznych. ZTE Poland jako platynowy sponsor PLNOG 8 poprowadzi wraz z S4Tech warsztaty w zakresie „Pasywnych Sieci Optycznych” – PON.

Dla ZTE Poland poprzedni rok zakończył się sukcesem i zyskiem przez konkurencyjne produkty, stabilne ceny i technologiczną rywalizację. ZTE Poland wprowadza strategię, której najistotniejszą wytyczną jest ścisły związek z rynkami telekomunikacyjnymi i ich wiodącymi operatorami. Celem ZTE, w tym także ZTE Poland, jest stanie się wiodącym dostawcą infrastruktury telekomunikacyjnej.

ZTE będący jednym z liderów w zakresie rozwiązań: LTE, GSM, CDMA, DWDM, PON wraz z S4Tech będzie dążyć do zaistnienia przy wdrażaniu technologii IP-DSLAM i PON, routerów, switchy oraz rozwiązań DWDM w Polsce. Firma koncentruje się na pośrednim kanale sprzedaży w zakresie rozwiązań dla rynków operatorskich i równolegle, wspólnie z dystrybutorem i integratorami uczestniczy w projektach dla segmentu rynku korporacji i sektora administracji publicznej, stąd też obecność ZTE Poland na PLNOG8 .

ZTE Poland będąc sponsorem PLNOG 8 aktywnie wykorzysta kanały komunikacji do wzmocnienia wizerunku firmy. Potencjał ZTE oraz doświadczenie S4Tech pozwalają na efektywną współpracę, którą rozpocznie wspólna obecność na konferencji PLNOG 8 oraz warsztatach w zakresie PON. Podczas „Polish Network Operators’ Group” tematem paneli dyskusyjnych będzie współpraca między operatorami sieciowymi, wymiana doświadczeń firm branży teleinformatycznej i telekomunikacyjnej. Konferencja skupiać będzie się w tym roku na zagadnieniu Usług w Chmurze, czyli Cloud Computing, w zakresie bezpieczeństwa sieci, jak i ścieżki dotyczącej streamingu.

ZTE
ZTE

Podobne wpisy:Wszelkie prawa do portalu w rozumieniu ustawy z dnia 4 lutego 1994 r. o prawie autorskim i prawach pokrewnych zastrzeżone są na rzecz MERKON GROUP CEZARY KRAJEWSKI i odpowiednio na rzecz współpracujących podmiotów i nie mogą być rozpowszechniane w całości bądź w części (także kanały RSS) bez uprzedniej pisemnej ich zgody.