Agape obsługuje „Pomorskie w Unii” – Portal PR - 24PR
Agape obsługuje „Pomorskie w Unii”

06.03.2012 Kategoria: media, Samorząd. Autor: admin

Agencja doradcza i wydawnicza Agape została wybrana przez Urząd Marszałkowski Województwa Pomorskiego jako partner w wydawaniu kwartalnika „Pomorskie w Unii”. To kolejny projekt wydawniczy potwierdzający doświadczenie specjalistów z Agape w tematyce funduszy unijnych.

Głównym celem projektu wydawniczego jest wsparcie budowania marki „Pomorskie w Unii” w kontekście jakości i profesjonalizmu działań Urzędu Marszałkowskiego jako dysponenta funduszy strukturalnych Unii Europejskiej w województwie pomorskim. Magazyn „Pomorskie w Unii” wydawany jest od pięciu lat. Skierowany jest do samorządów lokalnych, stowarzyszeń i organizacji biznesowych, przedsiębiorców, firm konsultingowych, dużych instytucji publicznych – beneficjentów dotacji unijnych. Dodatkową grupę czytelników stanowią osoby podróżujące w celach służbowych i zatrzymujące się w hotelach. Po każde wydanie magazynu sięga kilka tysięcy odbiorców. Na łamach „Pomorskiego w Unii” Urząd Marszałkowski popularyzuje dostępność funduszy unijnych, informuje o poszczególnych programach i ciekawych projektach.
W ramach realizacji projektu Agape zaprojektuje nowy layout magazynu, zgodnie z Księgą Identyfikacji „Pomorskie w Unii”, a następnie będzie kompleksowo opracowywać kolejne wydania publikacji.

– Urząd Marszałkowski Województwa Pomorskiego poszukiwał dostawcy zapewniającego nie tylko dobrą cenę, ale także gwarantującego wysoką jakość usług. Ważnym parametrem dla nas było dotychczasowe doświadczenie podwykonawcy w realizacji i obsłudze publikacji o tematyce unijnej. Zapoznaliśmy się z przygotowanymi przez agencję projektami oraz referencjami zadowolonych klientów. Cieszymy się z tego wyboru – podsumowuje decyzję Maciej Grzywacz z Departamentu Programów Regionalnych w Urzędzie Marszałkowskim Województwa Pomorskiego.

Magazyn „Pomorskie w Unii” jest kolejnym projektem o tematyce związanej z funduszami unijnymi, za którego realizację odpowiada Agape. Wcześniej agencja opracowywała dwa biuletyny dla Ministerstwa Rozwoju Regionalnego: „A na Wschodzie zmiany” i „Biuletyn Pomocy Technicznej”. Była także odpowiedzialna za przygotowanie dwustustronicowego albumu „Innowacyjna Polska”.

– Podeszliśmy kompleksowo do oczekiwań klienta i po raz kolejny daliśmy się poznać jako profesjonalny i elastyczny partner we współpracy. Siłą naszej firmy jest wieloletnie doświadczenie, znajomość rynku i poparte wiedzą doradztwo. Dziękujemy za zaufanie – komentuje Agnieszka Madej-Biernat, menedżer ds. kluczowych klientów Agape.

Podobne wpisy:Wszelkie prawa do portalu w rozumieniu ustawy z dnia 4 lutego 1994 r. o prawie autorskim i prawach pokrewnych zastrzeżone są na rzecz MERKON GROUP CEZARY KRAJEWSKI i odpowiednio na rzecz współpracujących podmiotów i nie mogą być rozpowszechniane w całości bądź w części (także kanały RSS) bez uprzedniej pisemnej ich zgody.