Deichmann otwiera sklep online – Portal PR - 24PR
Deichmann otwiera sklep online

12.03.2012 Kategoria: E-biznes, Strony www. Autor: admin

Bogaty asortyment butów i dodatków dostępny przez całą dobę, a do tego bezpłatna dostawa i różnorodne formy płatności – to oferta sklepu internetowego firmy Deichmann.

W nowym sklepie internetowym dostępne są buty damskie, męskie, dziecięce i sportowe, a także torebki, dodatki oraz artykuły do pielęgnacji obuwia. Ceny w sklepie internetowym nie różnią się od cen towarów w tradycyjnych sklepach Deichmann.

Zamówione w sklepie online towary dostarczane są bezpłatnie i wyłącznie na terenie Polski. Warunkiem realizacji dostawy jest dokonanie zamówienia za minimum 49,- zł. Można je otrzymać za pośrednictwem firmy kurierskiej UPS lub odebrać w paczkomacie. Za zamówiony towar można zapłacić kartą i przelewem. Istnieje także możliwość płatności przy odbiorze. Klienci, którzy będą chcieli wymienić lub zwrócić zakupiony w sklepie internetowym towar, mogą to zrobić bezpłatnie w każdym sklepie Deichmann.

Do dyspozycji klientów jest bezpłatna infolinia. Pod numerem telefonu 800 200 202 można nie tylko uzyskać pomoc dotyczącą zamówień w sklepie internetowym, lecz także zasięgnąć porady związanej z zakupem w tradycyjnych sklepach Deichmann.

Osoby pragnące być na bieżąco informowane o najnowszych trendach i kolekcjach oferowanych przez firmę Deichmann mogą skorzystać także z prenumeraty newslettera
firmy.
www.deichmann.com,

Biuro Prasowe Deichmann

Podobne wpisy:Wszelkie prawa do portalu w rozumieniu ustawy z dnia 4 lutego 1994 r. o prawie autorskim i prawach pokrewnych zastrzeżone są na rzecz MERKON GROUP CEZARY KRAJEWSKI i odpowiednio na rzecz współpracujących podmiotów i nie mogą być rozpowszechniane w całości bądź w części (także kanały RSS) bez uprzedniej pisemnej ich zgody.