Samsung GALAXY Note i Discovery Channel – Portal PR - 24PR
Samsung GALAXY Note i Discovery Channel

26.03.2012 Kategoria: Kampania. Autor: admin

26 marca rusza kampania promująca GALAXY Note w kontekście wybranych programów Discovery Channel. Materiały będą pojawiały się przy zapowiedziach programów, przed ich rozpoczęciem oraz w ich trakcie.

Samsung GALAXY Note pojawi się przy okazji zapowiedzi i emisji popularnych programów „Prawda czy fałsz: pogromcy mitów”, „Idiota za granicą” i „Dogonić tornado”, w formie billboardów sponsorskich w odpowiednim dla każdego z nich kontekście. W formatach promo w zabawny sposób pokazano zapowiedzi programowe jednocześnie podkreślając najważniejsze funkcjonalności urządzenia. Kampania promocyjna potrwa miesiąc.

Samsung GALAXY Note to nowa kategoria urządzenia mobilnego łącząca możliwości smartfonu i tabletu. Jego najwyższej jakości ekran HD Super AMOLED o przekątnej 5,3 cala pozwala nie tylko cieszyć się multimediami, ale też swobodnie tworzyć treści z użyciem zaawansowanego rysika S-Pen. Błyskawiczną i bezproblemową pracę nowego urządzenia gwarantują dwurdzeniowy procesor 1,4GHz we współpracy z systemem operacyjnym Google Android 2.3.

Podobne wpisy:Wszelkie prawa do portalu w rozumieniu ustawy z dnia 4 lutego 1994 r. o prawie autorskim i prawach pokrewnych zastrzeżone są na rzecz MERKON GROUP CEZARY KRAJEWSKI i odpowiednio na rzecz współpracujących podmiotów i nie mogą być rozpowszechniane w całości bądź w części (także kanały RSS) bez uprzedniej pisemnej ich zgody.