SZYMORNING, czyli Szymon Majewski w Radiu ESKA – Portal PR - 24PR
SZYMORNING, czyli Szymon Majewski w Radiu ESKA

12.03.2012 Kategoria: Rozrywka. Autor: admin

Niedługo we wszystkich stacjach sieci ESKA w całej Polsce ruszy SZYMORNING – nowa audycja poranna, którą poprowadzi na żywo jedna z najpopularniejszych gwiazd polskiej rozrywki – Szymon Majewski. W tym samym czasie swoją premierę będzie miało również popołudniowe pasmo rozrywkowe, którego gospodarzami będą dotychczasowi prezenterzy eskowych poranków.

Nowe pozycje ramówki pojawią się na antenie Radia ESKA już 19 marca. Rozrywkowe show w paśmiedrive time będzie nadawane codziennie od poniedziałku do piątku w godzinach 15.00-18.00.
Z taką samą częstotliwością od godziny 7.00 na antenie Radia ESKA będzie emitowany dwugodzinny program poranny z udziałem popularnego satyryka oraz Igi Mackiewicz – prezenterki Radia ESKA Warszawa i jednocześnie dyrektor programowej stacji. Wydawcą programu będzie Michał Hanczak, który będzie też wspólnie z Patrycją Drozd prezentować w tym paśmie wiadomości z kraju i ze świata.

Szymon Majewski, fot.Robert Laska

Nasz nowy program każdego postawi na nogi, poprawi humor i doda energii na cały dzień. Szymon będzie słuchaczy budził, wróżył im i wyciągał z depresji. Będzie wkręcał, będzie spolszczał, będzie rapował, będzie ujawniał „taśmy półprawdy”. Krótko mówiąc – będzie wesoło” – obiecuje Bogusław Potoniec, dyrektor programowy Grupy Radiowej Time.
Szymon Majewski znany jest przede wszystkim z popularnych programów telewizyjnych, takich jak m.in.: „Mamy Cię!”, „Słów cięcie gięcie”, czy „Szymon Majewski Show”. Zanim stał się jedną z najbardziej rozpoznawalnych postaci telewizyjnych, przez kilkanaście lat był związany z radiem.

Cieszę się, że wracam do radia – mówi Szymon Majewski – Rano i tak nie śpię. Od porannej kawy lepiej pobudza poranny jogging. Ja będę go uprawiał na antenie ESKI. Dwugodzinny bieg przez PLOTKi z małego i dużego świata polityki, biznesu i showbiznesu i showpolityki. Od 7.00 do 9.00 wydobędę Polaków z piżam i odprowadzę do pracy w dobrym nastroju. Do opornych zadzwonię osobiście. Nikogo nie ominę. Od dziś zmieniam nazwisko na MajESKI! Montuję sobie mikrofon i antenę na stałe. Ku chwale słuchaczy!”

W związku ze zmianami w ramówce stacji, jej stałe pozycje zmieniają godziny emisji. Audycja „10 hitów jeden po drugim” będzie nadawana w godzinach 9.00-15.00. Audycje wieczorne, czyli „Gorąca 20” i „imprESKA” będą emitowane o godzinę później, niż dotychczas, czyli kolejno od godziny 18.00 i 20.00.

Radio ESKA

Grupa Radiowa TIME

Podobne wpisy:Wszelkie prawa do portalu w rozumieniu ustawy z dnia 4 lutego 1994 r. o prawie autorskim i prawach pokrewnych zastrzeżone są na rzecz MERKON GROUP CEZARY KRAJEWSKI i odpowiednio na rzecz współpracujących podmiotów i nie mogą być rozpowszechniane w całości bądź w części (także kanały RSS) bez uprzedniej pisemnej ich zgody.