Nowy szef PR w Canal+ Cyfrowy – Portal PR - 24PR
Nowy szef PR w Canal+ Cyfrowy

21.04.2012 Kategoria: Biuro prasowe. Autor: admin

Tomasz Jaros objął stanowisko dyrektora ds. public relations spółki Canal+ Cyfrowy i będzie odpowiadał za strategię oraz wszystkie działania PR.

Z mediami związany od 10 lat. Karierę rozpoczynał jako dziennikarz i wydawca w TVN24, był dyrektorem TVN Meteo, następnie pracował w Blueberry Communication Group, gdzie jako dyrektor zarządzający oddziałem Blueberry Motion zajmował się produkcją i postprodukcją filmów oraz multimediów.

Przez ostatnie dwa lata Jaros pracował w agencji PR Grayling Poland, gdzie współpracował z jak Google, YouTube, LG Electronics, Oracle.
Dla Google Polska zrealizował między innymi takie projekty, jak Internetowa Rewolucja we współpracy z home.pl i PKPP Lewiatan, a także Doodle 4 Google, Economic Impact we współpracy z Boston Consulting Group czy Porozumienie YouTube z ZAiKS.

W 2010 roku wspólnie z LG Electronics za projekt onLife został nagrodzony m.in. Złotym Spinaczem w kategoriach PR produktowy i Kreatywność.
Na obecnym stanowisku zastąpi Agathę Slaby. Firma Agathy Slaby – PiaR+ będzie kontynuować współpracę ze spółką jako biuro prasowe Canal+ i kanałów tematycznych, podlegając w tym zakresie Tomaszowi Jarosowi.

Podobne wpisy:Wszelkie prawa do portalu w rozumieniu ustawy z dnia 4 lutego 1994 r. o prawie autorskim i prawach pokrewnych zastrzeżone są na rzecz MERKON GROUP CEZARY KRAJEWSKI i odpowiednio na rzecz współpracujących podmiotów i nie mogą być rozpowszechniane w całości bądź w części (także kanały RSS) bez uprzedniej pisemnej ich zgody.