Smaczny posiłek z Ryżem Białym z Warzywami marki Halina – Portal PR - 24PR
Smaczny posiłek z Ryżem Białym z Warzywami marki Halina

25.04.2012 Kategoria: FMCG, Kulinaria. Autor: Sylwia Kochel

Dodatek warzyw sprawia, że produkty spożywcze nabierają smaku, aromatu i wartości odżywczych. Marka Halina wzbogaciła ryż mieszanką najpopularniejszych warzyw. Ryż Biały z Warzywami to propozycja dla osób, które cenią jakość, smak i szybkość przygotowywania posiłków.

Ryż Biały z Warzywami marki Halina to kompozycja wysokiej jakości ryżu i warzyw: marchwi, selera, pora, pietruszki i cebuli. Ryż wzbogacony w warzywa nabiera nowego smaku i aromatu. Jest jeszcze bardziej pożywny i wartościowy. Produkt nie zawiera konserwantów. Suszenie jako naturalna metoda zapewnia warzywom trwałość.

Z Ryżem Białym z Warzywami można przyrządzić smaczny, domowy posiłek już w 15 minut. Ryż w połączeniu z bogactwem warzyw może stanowić samodzielne danie, przystawkę lub bazę do potraw. Idealnie komponuje się z kurczakiem, wołowiną, filetem z dorsza, krewetkami, sosem curry i serem sojowym tofu. Można go także wzbogacić  o sezonowe warzywa.

Ryż Biały z Warzywami marki Halina jest skierowany do zapracowanych osób, które dbają o zdrowie i różnorodność codziennej diety. Cenią jakość, smak i szybkość przygotowania posiłków oraz poszukują nowych rozwiązań w kuchni. Produkt jest dostępny w praktycznych, ułatwiających gotowanie torebkach.

Producent: Sawex Foods

Produkt: Ryż Biały z warzywami

Gramatura: 2 x 125 g

Cena: 4 pln

Podobne wpisy:Wszelkie prawa do portalu w rozumieniu ustawy z dnia 4 lutego 1994 r. o prawie autorskim i prawach pokrewnych zastrzeżone są na rzecz MERKON GROUP CEZARY KRAJEWSKI i odpowiednio na rzecz współpracujących podmiotów i nie mogą być rozpowszechniane w całości bądź w części (także kanały RSS) bez uprzedniej pisemnej ich zgody.