Techland z Publishing PR Manager-em – Portal PR - 24PR
Techland z Publishing PR Manager-em

18.04.2012 Kategoria: Biuro prasowe. Autor: admin

Niezmierni miło mi Państwa poinformować, że do naszego zespołu wydawniczego dołączyła Anna Anisimowicz (CC), która pełnić będzie obowiązki Publishing PR Managera.
Anna Anisimowicz będzie odpowiedzialna za PR poszczególnych produktów wydawanych przez firmę Techland, wysyłanie newsów, organizowanie konkursów i eventów, udzielanie wywiadów i odpowiadanie na zapotrzebowania mediów w zakresie assetów, wersji promo etc. – jednym słowem pełną, całościową opiekę nad PR’em naszego Wydawnictwa, która do tej pory była w kwestii mojej osoby i poszczególnych Brand Managerów.

PR developerski, wciąż pozostaje w kwestii Pawła Kopińskiego i Błażeja Krakowiaka (CC). Wszelkie zagadnienia związane z tworzeniem gier i planami Techlandu jako developera powinny być kierowane do Pawła i Błażeja.

TECHLAND

Podobne wpisy:Wszelkie prawa do portalu w rozumieniu ustawy z dnia 4 lutego 1994 r. o prawie autorskim i prawach pokrewnych zastrzeżone są na rzecz MERKON GROUP CEZARY KRAJEWSKI i odpowiednio na rzecz współpracujących podmiotów i nie mogą być rozpowszechniane w całości bądź w części (także kanały RSS) bez uprzedniej pisemnej ich zgody.