Zmiany w zespole prasowym Toyota Motor Poland Co. LTD – Portal PR - 24PR
Zmiany w zespole prasowym Toyota Motor Poland Co. LTD

16.04.2012 Kategoria: Biuro prasowe. Autor: admin

Z początkiem kwietnia br. reorganizację przeszedł zespół prasowy Toyota Motor Poland Co. LTD. Pan Jarosław Bąk, pracujący do tej pory na stanowisku Assistant Project Manager w dziale PR, od 2 kwietnia br. objął nowe obowiązki w dziale marketingu firmy.

Zespół prasowy marki Toyota tworzą obecnie Robert Mularczyk (PR Manager), oraz Maciej Gorzelak (PR Specialist).

Poza bieżącymi kontaktami z mediami do obowiązków zespołu prasowego Toyoty należy całość działań z zakresu Public Relations, External Affairs, oraz Corporate Social Responsibility.

Podobnie jak w ubiegłym roku, strategia komunikacji produktowej Toyoty będzie oparta na bieżących i debiutujących modelach, oraz akcjach specjalnych i projektach niestandardowych, przygotowywanych autonomicznie przez polski oddział koncernu.

Toyota Motor Poland Co. LTD

Podobne wpisy:Wszelkie prawa do portalu w rozumieniu ustawy z dnia 4 lutego 1994 r. o prawie autorskim i prawach pokrewnych zastrzeżone są na rzecz MERKON GROUP CEZARY KRAJEWSKI i odpowiednio na rzecz współpracujących podmiotów i nie mogą być rozpowszechniane w całości bądź w części (także kanały RSS) bez uprzedniej pisemnej ich zgody.