Kursy z zakresu marketingu internetowego w AP Edukacja – Portal PR - 24PR
Kursy z zakresu marketingu internetowego w AP Edukacja

27.06.2012 Kategoria: Nauka i edukacja. Autor: AP_Edukacja

Ogólnopolska sieć placówek oświatowych AP Edukacja proponuje krótkie kursy marketingu internetowego. Dzięki tym krótkim szkoleniom można odkryć oraz wykorzystać potencjał drzemiący w Internecie oraz doszlifować umiejętności niezbędne do efektywnej reklamy swojej firmy.

Obecnie prawie nikt nie wyobraża sobie życia i pracy bez Internetu, ponieważ dzięki niemu możliwe są globalne transakcje przeprowadzane w błyskawicznym tempie, znajomości, związki zawierane pomiędzy ludźmi żyjącymi na dwóch krańcach globu, a nawet rewolucje ustrojowe zniewolonych społeczeństw. Potęga Internetu wydaje się być ogromna, również jeśli chodzi o reklamę i promocję marki czy przedsiębiorstwa. Nie dziwi więc, że specjaliści od zarządzania i marketingu korzystają z jego dobrodziejstw próbując zbudować przewagę konkurencyjną swoich firm. Marketing internetowy to przyszłość każdej firmy, a dzięki naszym szkoleniom za niewielkie pieniądze można zdobyć wiedzę, która zaowocuje sukcesem. – mówi przedstawiciel szkoły Anna Rakus.

Proponowane przez AP Edukację kursy to wiedza z zakresu marketingu internetowego podzielona na ośmiogodzinne moduły tematyczne. Moduły można łączyć, a po przekroczeniu 30h zajęć otrzymuje się zaświadczenie na druku MEN oraz certyfikat ukończenia kursu.

Po zakończeniu każdego modułu otrzymuje się certyfikat ukończenia danego modułu. Każdy moduł trwa 8h, w zależności od preferencji uczestników może trwać on jeden dzień lub zostać rozbity na krótsze zajęcia. Można brać udział tylko w jednym lub kilku wybranych modułach.

W zależności od oddziału i potrzeb grupy, zajęcia są prowadzone w tygodniu lub w weekendy, dzięki takiej organizacji każdy kursant może uczestniczyć w zajęciach w dogodnym dla niego czasie.

AP Edukacja ma status szkoły publicznej i kształci w oparciu o programy ministerialne. Z nauki w szkole skorzystało już ponad 156 tys. osób, w 20 placówkach w największych miastach w Polsce.

W ramach AP Edukacja prowadzone są licea ogólnokształcące, gimnazja, szkoły policealne, kursy zawodowe oraz szkolenia dla firm i instytucji.

Więcej informacji na: www.apedukacjabiznes.pl oraz www.kursymarketinginternetowy.pl
************************************
Więcej informacji udziela:
Anna Rakus
AP Edukacja Sp. z o.o
tel. 042 633 47 51, 633 41 94
a.rakus@apedukacja.pl

Podobne wpisy:

Tagi: , , , , , ,Wszelkie prawa do portalu w rozumieniu ustawy z dnia 4 lutego 1994 r. o prawie autorskim i prawach pokrewnych zastrzeżone są na rzecz MERKON GROUP CEZARY KRAJEWSKI i odpowiednio na rzecz współpracujących podmiotów i nie mogą być rozpowszechniane w całości bądź w części (także kanały RSS) bez uprzedniej pisemnej ich zgody.