Medas Media wspiera rekrutację na Uniwersytet w Białymstoku – Portal PR - 24PR
Medas Media wspiera rekrutację na Uniwersytet w Białymstoku

13.06.2012 Kategoria: Agencje reklamowe. Autor: admin

Uniwersytet w Białymstoku rozpoczął kampanię reklamową, która promuje rekrutację na rok akademicki 2012/2013. Uczelnia przygotowała bogatą ofertę edukacyjną, kandydaci na studia mogą wybierać spośród aż 28 kierunków.

Działania reklamowe mają na celu ukazanie szerokiej oferty kształcenia na białostockiej uczelni. W szczególności promowane są nowe ścieżki edukacyjne: biologia połączona z geografią oraz bezpieczeństwo narodowe.

Uniwersytet Białostocki wspiera działania promocyjne kampanią na telebimach. Spoty reklamowe są emitowane na kilkunastu ekranach LED na terenie województw: podlaskiego, warmińsko-mazurskiego oraz mazowieckiego. Za przygotowanie materiału reklamowego odpowiedzialny jest dział marketingu Klienta, natomiast za przeprowadzenie kampanii odpowiedzialna jest agencja Medas-Media.

Uniwersytet w Białymstoku jest jedną z najprężniej rozwijających się jednostek akademickich w północno-wschodniej Polsce. Obecnie uczelnia kształci na 25 kierunkach około 18 tys. studentów w systemie stacjonarnym i niestacjonarnym.

Medas-Media

Podobne wpisy:Wszelkie prawa do portalu w rozumieniu ustawy z dnia 4 lutego 1994 r. o prawie autorskim i prawach pokrewnych zastrzeżone są na rzecz MERKON GROUP CEZARY KRAJEWSKI i odpowiednio na rzecz współpracujących podmiotów i nie mogą być rozpowszechniane w całości bądź w części (także kanały RSS) bez uprzedniej pisemnej ich zgody.