Promocja dla niezdecydowanych w AP Edukacja – Portal PR - 24PR
Promocja dla niezdecydowanych w AP Edukacja

21.06.2012 Kategoria: Nauka i edukacja. Autor: AP_Edukacja

Ogólnopolska sieć placówek oświatowych AP Edukacja oferuje możliwość zmiany swojej dotychczasowej szkoły na placówkę AP Edukacji wszystkim słuchaczom szkół dla dorosłych, którzy zmieniając szkołę będą mogli skorzystać ze specjalnie przygotowanych promocji.

AP Edukacja chcąc ułatwić zmianę szkoły zachęca wszystkich niezdecydowanych do wybrania swoich placówek oferując 50zł rabatu za czesne, co miesiąc (pod warunkiem uczestnictwa przynajmniej w 80% planowanych zajęciach).

Natomiast, gdy słuchacz nie płacił czesnego w swojej dotychczasowej szkole oprócz tego, że w AP Edukacji również zostanie zwolniony z obowiązku płatności za czesne otrzyma dodatkowo upominek (jeśli przeniesie się na semestr wyższy niż pierwszy oraz nie miał przerw w nauce).

AP Edukacja zaprasza do zapisów na wyższe semestry (wszystkie oprócz pierwszego) na kierunki takie jak: technik logistyk, fototechnik, technik budownictwa czy technik spedytor oraz wiele innych.

AP Edukacja ma status szkoły publicznej i kształci w oparciu o programy ministerialne. Z nauki w szkole skorzystało już ponad 156 tys. osób, w 20 placówkach w największych miastach w Polsce.

W ramach AP Edukacja prowadzone są licea ogólnokształcące, gimnazja, szkoły policealne, kursy zawodowe oraz szkolenia dla firm i instytucji.

Więcej informacji na: www.apedukacja.pl
************************************
Więcej informacji udziela:
Anna Rakus
AP Edukacja Sp. z o.o
tel. 042 633 47 51, 633 41 94
a.rakus@apedukacja.pl

Podobne wpisy:

Tagi: , , , , ,Wszelkie prawa do portalu w rozumieniu ustawy z dnia 4 lutego 1994 r. o prawie autorskim i prawach pokrewnych zastrzeżone są na rzecz MERKON GROUP CEZARY KRAJEWSKI i odpowiednio na rzecz współpracujących podmiotów i nie mogą być rozpowszechniane w całości bądź w części (także kanały RSS) bez uprzedniej pisemnej ich zgody.