Samsung SMART FOTO WB850F z dużym zoomem optycznym i Wi-Fi – Portal PR - 24PR
Samsung SMART FOTO WB850F z dużym zoomem optycznym i Wi-Fi

14.06.2012 Kategoria: Fotografia. Autor: admin

WB850F to flagowy model nowej kategorii aparatów Samsung SMART FOTO. Duży zoom optyczny, szerokokątny obiektyw, doskonała matryca, nagrywanie filmów w jakości FullHD i niewielkie rozmiary to główne cechy tego produktu. Gdy dodamy do tego moduł GPS i łączność Wi-Fi, otrzymujemy wielozadaniowe urządzenie, które warto zabrać ze sobą w wakacyjną podróż.

WB850F to jeden z najciekawszych aparatów Samsung SMART FOTO. Dzięki wbudowanemu modułowi Wi-Fi użytkownik może połączyć urządzenie z Internetem i udostępnić swoje zdjęcia i filmy bliskim za pośrednictwem ulubionego portalu społecznościowego (Facebook, YouTube, Picasa, Photobucket). Można je także przesyłać mailem bezpośrednio z aparatu. Model WB850F posiada funkcję Auto Backup, która przesyła wszystkie wykonane zdjęcia czy nagrane filmy bezpośrednio z aparatu do komputera lub do chmury. Dzięki temu możemy mieć zawsze bezpieczną kopię, dostępną z dowolnego miejsca i urządzenia. Aparat posiada również opcję AllShare, czyli funkcjonalność dostępną we wszystkich urządzeniach Samsung. Dzięki niej produkty łączą się bezprzewodowo, a na ekranie telewizora Samsung Smart TV lub na przykład na tablecie wyświetlają się zdjęcia i filmy bezpośrednio z aparatu.

Samsung SMART FOTO WB850F posiada także szerokie spektrum cech istotnych dla samego procesu fotografowania, na przykład niespotykaną do tej pory w aparatach kompaktowych długość ogniskowej 21x w obiektywie szerokokątnym 23mm, który dosłownie poszerza możliwości fotografowania. W praktyce pozwala to uchwycić jeszcze większą część krajobrazu niż dotychczas. Dzięki matrycy BSI CMOS 16,2 megapiksela, szczegółowe, pełne kolorów zdjęcia będą się pięknie prezentować na dużym, jasnym wyświetlaczu AMOLED VGA o przekątnej 3” – tak samo dobrze, jak na telewizorze o przekątnej ekranu 46 cali. A gdy obraz statyczny to za mało, możemy nakręcić film w jakości FullHD z rozdzielczością 1920 x 1080p w tempie 30 klatek na sekundę, z realistycznymi kolorami i przy niewiarygodnej ostrości detali. Podczas nagrywania video w każdej chwili możemy zatrzymać wybraną sekwencję na zdjęciu dzięki funkcji podwójnej rejestracji, a każdy zarejestrowany materiał oznaczyć na mapie dzięki modułowi GPS. Zastosowany w modelu WB850F GPS oraz funkcja Live Landmark, pozwala użytkownikowi ściągnąć mapy i wyszukać informacje o okolicy. Wystarczy tylko nacisnąć przycisk, a cyfrowy kompas poinformuje o lokalizacji i obliczy, jak daleko użytkownik znajduje się od wybranego punktu docelowego. Za pomocą funkcji MapView można pobrać odpowiednie mapy – aparat jest wtedy niezwykle przydatny przy poznawaniu nowego miasta.

Aparat Samsung WB850F jest już dostępny na polskim rynku, a jego sugerowana cena detaliczna wynosi 1599 zł.

Podobne wpisy:Wszelkie prawa do portalu w rozumieniu ustawy z dnia 4 lutego 1994 r. o prawie autorskim i prawach pokrewnych zastrzeżone są na rzecz MERKON GROUP CEZARY KRAJEWSKI i odpowiednio na rzecz współpracujących podmiotów i nie mogą być rozpowszechniane w całości bądź w części (także kanały RSS) bez uprzedniej pisemnej ich zgody.