Multikino więcej niż kino w najlepszych cenach – Portal PR - 24PR
Multikino więcej niż kino w najlepszych cenach

23.07.2012 Kategoria: Infografika24. Autor: admin

Sieć Multikino oferuje widzom możliwość oglądania filmów w przystępnych cenach m.in. dzięki promocjom: „Poniedziałki z Coca-Colą”, „Twarzowe Ftorki” oraz realizowanej wspólnie z Orange akcją „Środy z Orange”. W ramach akcji można zobaczyć największe produkcje filmowe w najlepszej cenie.

Multikino jest w tej chwili jedyną w 100% cyfrową siecią kin w Polsce. Dzięki temu gwarantuje widzom najlepszą jakość obrazu oraz dźwięku. Wysoka jakość nie zawsze musi wiązać się z wysoką ceną. Dzięki akcjom Multikina organizowanym w dni powszednie widzowie mogą oglądać premiery filmowe w bardzo dobrych cenach.

Każdy, kto kupuje zestaw z Coca-Colą w Multikinie, otrzymuje kupon upoważniający do zakupu w poniedziałek biletu za 10 zł na dowolny film z repertuaru. Kupon jest ważny 30 dni od daty na paragonie fiskalnym, potwierdzającym zakup zestawu.

Natomiast we wtorki filmy 2D można oglądać za 13 zł. Wystarczy być fanem Multikina na portalu społecznościowym Facebook oraz przyjść do kina z kodem.

Kolejnego dnia tygodnia, w środę, klienci Orange mogą skorzystać z akcji „Środy z Orange” wysyłając SMS o treści FILM pod numer 241, telefonując pod numer *200 lub logując się na stronie www.orange.pl w celu otrzymania kodu uprawniającego do zakupu dwóch biletów w cenie jednego. Otrzymany kod należy pokazać w kasie Multikina.

Poniedziałkowi, „ftorkowi” oraz środowi widzowie stanowią coraz większy udział w całkowitej widowni. Mamy nadzieję, że coraz większa liczba kinomanów będzie odwiedzała Multikina również poza weekendem– dodaje Edyta Pawłowicz-Ziurkowska, Kierownik Działu Marketingu Multikina.

Ponadto sieć Multikino jest partnerem programu PAYBACK oraz Karty Kredytowej Citibank MasterCard World. Dzięki pierwszemu programowi za zakupy w kinie można zbierać punkty lub już uzbierane wymieniać na bilety, zestawy barowe i gadżety. Drugi pozwala zebrane punkty wymieniać na vouchery zakupowe oraz usługi u partnerów programu. Oprócz tego dokonując płatności nową kartą Citibank MasterCard World w sieci Multikino każdy otrzymuje 10% rabatu na zakupy.

Poza programami lojalnościowymi oraz akcjami cenowymi Multikino pamięta również o najmłodszych. Specjalnie z myślą o nich powstał projekt „Poranki”, który odbywa się w każdą sobotę i niedzielę rano. Rodzice z dziećmi przychodzący wtedy do Multikina płacą za bilety tylko 10 zł. Ponadto również w weekendy i święta, do godziny 13.00 trwają seanse rodzinne. Bilet rodzinny w specjalnej cenie obowiązuje na wszystkie filmy 2D i 3D, bez ograniczeń wiekowych.

Multikino

Podobne wpisy:Wszelkie prawa do portalu w rozumieniu ustawy z dnia 4 lutego 1994 r. o prawie autorskim i prawach pokrewnych zastrzeżone są na rzecz MERKON GROUP CEZARY KRAJEWSKI i odpowiednio na rzecz współpracujących podmiotów i nie mogą być rozpowszechniane w całości bądź w części (także kanały RSS) bez uprzedniej pisemnej ich zgody.