Orfin dla Wałbrzyskiej Strefy”INVEST-PARK” – Portal PR - 24PR
Orfin dla Wałbrzyskiej Strefy”INVEST-PARK”

27.07.2012 Kategoria: Logotypy. Autor: admin

Nowy logotyp Wałbrzyskiej Specjalnej Strefy Ekonomicznej „INVEST-PARK” to kolejny projekt Orfin Studio z Wrocławia. Opracowywane są również pozostałe elementy systemu identyfikacji wizualnej.

Wrocławskie studio graficzne podjęło się zadania redesignu dotychczasowego logotypu tak, by nabrał on nowoczesnego, energicznego wyrazu. Prosty i estetyczny, wpisuje się w najnowsze trendy tworzenia systemów identyfikacji wizualnej dla biznesu. Jednocześnie subtelnie nawiązuje do swojej wcześniejszej wersji.

– Charakterystyczne obramowanie, prosty ale indywidualny krój pisma oraz kolorystyka oparta na odcieniach klasycznej szarości, przełamana dynamiczną pomarańczową barwą, składają się na jednolity przekaz, podkreślający istotne wyróżniki Strefy – wymieniają Agnieszka Kaczmarek i Kamil Toczek z Orfin Studio, graficy odpowiedzialni za stworzenie logotypu – W efekcie powstał nowoczesny obraz nawiązujący do technologii, rozwoju, dynamizmu i profesjonalizmu.

Nowy logotyp WSSE sprawdza się na różnorodnych materiałach firmowych, zapewniając im nowoczesny design oraz rozpoznawalność. To kolejny projekt Orfin Studio, zrealizowany w tym roku dla podmiotu, kojarzonego z rozwojem gospodarczym regionu. W maju zaprezentowano nową identyfikację wizualną dla programu Polski Czempion, prowadzonego przez Agencję Rozwoju Aglomeracji Wrocławskiej.

Podobne wpisy:Wszelkie prawa do portalu w rozumieniu ustawy z dnia 4 lutego 1994 r. o prawie autorskim i prawach pokrewnych zastrzeżone są na rzecz MERKON GROUP CEZARY KRAJEWSKI i odpowiednio na rzecz współpracujących podmiotów i nie mogą być rozpowszechniane w całości bądź w części (także kanały RSS) bez uprzedniej pisemnej ich zgody.