Producenci laptopów sprzedają dzięki reputacji [infografika] – Portal PR - 24PR
Producenci laptopów sprzedają dzięki reputacji [infografika]

24.07.2012 Kategoria: Infografika24, Komputery. Autor: admin

Jaka marka laptopów najczęściej pojawia się w polskim Google? Rankingi , blogi tematyczne, czy artykuły specjalistyczne – gdzie użytkownicy sprawdzają opinie poszukując swojego idealnego laptopów? O czym piszą internauci i na co najczęściej narzekają posiadacze przenośnych komputerów ?

Opinia jest potężną siłą. Zarówno ta wymieniana między ludźmi podczas rozmów, jak również ta w komentarzach internetowych. Opinia wpływa na wyniki sprzedażowe w modelu tradycyjnym, jak i w sieci. Według badań TNS OBOP: 59% polskich internautów prowadzi wirtualne dyskusje o markach i produktach. Z kolei CBOS wskazuje, że aż 93% internautów opiera swoje decyzje zakupowe na znalezionych w internecie opiniach. Co więcej do najczęściej kupowanych przez internet produktów obok odzieży i obuwia należy sprzęt elektroniczny. W związku z tym oraz wprowadzeniem na rynek nowej usługi zarządzania reputacją(OX Reputation), Agencja OX Media przygotowała infografikę oceniającą reputację największych marek laptopów w Google.

OX Media

Podobne wpisy:Wszelkie prawa do portalu w rozumieniu ustawy z dnia 4 lutego 1994 r. o prawie autorskim i prawach pokrewnych zastrzeżone są na rzecz MERKON GROUP CEZARY KRAJEWSKI i odpowiednio na rzecz współpracujących podmiotów i nie mogą być rozpowszechniane w całości bądź w części (także kanały RSS) bez uprzedniej pisemnej ich zgody.