Jak skutecznie budować wizerunek firm i instytucji? – Portal PR - 24PR
Jak skutecznie budować wizerunek firm i instytucji?

12.09.2012 Kategoria: Praktyka PR, Szkolenia. Autor: admin

Szkolenie Jak skutecznie budować wizerunek firm i instytucji, to najbardziej konkretne i wartościowe warsztaty dostępne na rynku. Podczas pokażemy, jak powinno przebiegać budowanie strategii PR i jej wdrażanie, co zrobić, by działania PR były spójne z misją firmy, jak umiejętnie pisać teksty PRowe, by nie były mylone z tekstami reklamowymi. Powiemy, jakie działania PR należy podjąć w sytuacji kryzysowej dla wizerunku firmy, a także doradzimy, jak najskuteczniej promować firmę w Internecie.

Warsztaty poprowadzi wieloletni praktyk i wybitny specjalista z zakresu PR – Szymon Sikorski, prezes Polskiego Stowarzyszenia Public Relations.

Serdecznie zapraszamy do wzięcia udziału w szkoleniu, dzięki któremu dowiesz się, jak budować wizerunek swojej firmy, jak powinna wyglądać skuteczna komunikacja z otoczeniem rynkowym, poznasz studia przypadków kampanii PR, które z powodzeniem odbudowały wizerunek różnych polskich firm.

Szkolenie odbywa się w następujących miastach:

Warszawa, 25 września 2012

Poznań, 26 września 2012

Katowice, 27 września 2012

Koszt uczestnictwa: 799 zł + VAT. Atrakcyjne rabaty dla Czytelników portalu 24PR.pl

Więcej informacji znajdziesz tutaj.

Kontakt: Natalia Mrowińska61 66 83 123,

natalia.mrowinska@forum-press.com.pl

Portal 24PR.pl jest Patronem medialnym warsztatów

Podobne wpisy:Wszelkie prawa do portalu w rozumieniu ustawy z dnia 4 lutego 1994 r. o prawie autorskim i prawach pokrewnych zastrzeżone są na rzecz MERKON GROUP CEZARY KRAJEWSKI i odpowiednio na rzecz współpracujących podmiotów i nie mogą być rozpowszechniane w całości bądź w części (także kanały RSS) bez uprzedniej pisemnej ich zgody.