Twój Błonnik & 30% owoców – źródło zdrowia i witalności od marki Britta – Portal PR - 24PR
Twój Błonnik & 30% owoców – źródło zdrowia i witalności od marki Britta

31.10.2012 Kategoria: FMCG, Kulinaria. Autor: Sylwia Kochel

Wszystkim dbającym o zdrowie i smukłą sylwetkę, marka Britta oferuje płatki  Twój Błonnik & 30% owoców, stanowiące źródło naturalnego błonnika oraz składników odżywczych. Produkt idealnie sprawdzi się jako pożywne śniadanie i chrupiąca przekąska w ciągu dnia.

Twój Błonnik & 30% owoców marki Britta to mix płatków zbożowych o delikatnym, cynamonowo-jabłkowym smaku i aromacie. Stanowi połączenie pełnego ziarna pszenicy, otrębów pszennych, suszonych jabłek, rodzynek oraz cynamonu.

Twój Błonnik & 30% owoców marki Britta to płatki o wysokiej zawartości błonnika pokarmowego, niezbędnego elementu codziennej diety. 100g produktu zaspokaja aż 58% wskazanego dziennego spożycia na ten składnik. Produkt stanowi źródło tiaminy i kwasu foliowego, a dzięki zawartości owoców pozytywnie wpływa na witalność oraz dostarcza organizmowi niezbędnych witamin i składników mineralnych.

Produkt może być spożywany na ciepło lub zimno z jogurtem, kefirem, mlekiem i napojem mlecznym, które wzbogacą posiłek w wapń. Twój Błonnik & 30% owoców marki Britta idealnie sprawdzi się na sucho – bez dodatków, a także z orzechami i owocami (świeżymi lub suszonymi).

Producent: Sawex Foods Sp. z o.o.

Produkt: Twój Błonnik & 30% owoców

Gramatura: 225g

Cena: 4,50 – 5,10 pln

Podobne wpisy:Wszelkie prawa do portalu w rozumieniu ustawy z dnia 4 lutego 1994 r. o prawie autorskim i prawach pokrewnych zastrzeżone są na rzecz MERKON GROUP CEZARY KRAJEWSKI i odpowiednio na rzecz współpracujących podmiotów i nie mogą być rozpowszechniane w całości bądź w części (także kanały RSS) bez uprzedniej pisemnej ich zgody.