Kurt Scheller poleca FORKY® – Portal PR - 24PR
Kurt Scheller poleca FORKY®

22.01.2013 Kategoria: Kulinaria. Autor: admin

Kurt Scheller został twarzą flagowego produktu marki FORKitchen®. Wizerunek wybitnego szefa kuchni pojawił się na opakowaniach FORKY® – wyjątkowego widelca o opatentowanym kształcie, który jednym ruchem dłoni umożliwia obracanie potraw podczas smażenia i gotowania.

Marka FORKitchen® nawiązała współpracę z Kurtem Schellerem, jednym z najbardziej rozpoznawalnych i cenionych szefów kuchni w Polsce. Został on ambasadorem nowego produktu – FORKY®. Dotychczas jego wizerunek pojawił się na eleganckich opakowaniach kuchennego przyrządu.

W kuchni stawiam przede wszystkim na praktyczne akcesoria i narzędzia, które są niezbędne przy gotowaniu czy smażeniu. Właśnie dołączył do nich FORKY®. Polecam go wszystkim miłośnikom gotowania, również adeptom, którzy swoje umiejętności podnoszą w mojej Akademii – miejscu spotkań miłośników i pasjonatów kuchni” – mówi Kurt Scheller.

Szefowie kuchni i wszyscy miłośnicy gotowania coraz częściej, wybierając niezbędny sprzęt do kuchni, szukają nie tylko rzeczy praktycznych, ale także ładnych. Tak, jak w życiu, gotując, lubimy otaczać się akcesoriami innowacyjnymi i designerskimi. Teraz do oferty takich produktów dołączył FORKY®.

Bardzo nas cieszy, że Kurt Scheller został ambasadorem FORKY®. Zaufanie, jakim obdarzył nas wybitny szef kuchni wiele dla nas znaczy i świadczy o tym, że nasz produkt doskonale sprawdza się także w rękach profesjonalistów” – mówi Maciej Pawłowski, Prezes Zarządu FORKitchen.

FORKY® to pierwszy flagowy produkt marki FORKitchen®. Jego opatentowany kształt pozwala na niezwykle łatwe i intuicyjne obracanie wielu specjałów podczas smażenia, grillowania i gotowania. Wystarczy jeden prosty ruch dłonią.

Więcej informacji można znaleźć na http://www.forkitchen.pl/ i

Podobne wpisy:Wszelkie prawa do portalu w rozumieniu ustawy z dnia 4 lutego 1994 r. o prawie autorskim i prawach pokrewnych zastrzeżone są na rzecz MERKON GROUP CEZARY KRAJEWSKI i odpowiednio na rzecz współpracujących podmiotów i nie mogą być rozpowszechniane w całości bądź w części (także kanały RSS) bez uprzedniej pisemnej ich zgody.