Prestigio MultiPad 10.1 ULTIMATE 3G – multimedialne 10.1 cala – Portal PR - 24PR
Prestigio MultiPad 10.1 ULTIMATE 3G – multimedialne 10.1 cala

02.01.2013 Kategoria: Tablety. Autor: admin

Prestigio, marka prestiżowych urządzeń i akcesoriów komputerowych, przedstawia MultiPada 10.1 ULTIMATE 3G, 10.1 calową, multimedialną platformę napędzaną dwurdzeniowym procesorem Cortex A9. Matryca IPS, 178-stopniowy kąt widzenia, odtwarzanie wideo w jakości HD oraz łączność komórkowa 3G, to cechy rozpoznawcze nowego MultiPada.

Prestigio MultiPad 10 1 ULTIMATE 3GProducent nowego MultiPada zadbał o mocną konfigurację sprzętową urządzenia, tak aby jego funkcjonalność i mobilność były jak największe. Główną zaletą jest ogromny, 10.1calowy wyświetlacz pojemnościowy wykonany w technologii MVA, która łączy w sobie właściwości matrycy TN, takie jak szybki czas reakcji, z udogodnieniami matrycy IPS, gwarantującej dobre kąty widzenia – w przypadku MultiPada 10.1 ULTIMATE 3G aż do 178 stopni. Rozdzielczość ekranu HD 1280×800 daje frajdę podczas odtwarzania filmów, a funkcja multi touch gwarantuje reakcję wyświetlacza na wiele komend wydawanych dotykowo przez  użytkownika. Wydajna bateria o pojemności 6400mAh sprawia, że mimo „energożernego” ekranu urządzenie potrafi długo zachować swoje multimedialne właściwości w trybie pracy mobilnej. Dwurdzeniowy procesor ARM Cortex A9 o taktowaniu zegara 1.6GHz zapewnia stabilna pracę systemu operacyjnego Android w wersji 4.1 Jelly Bean oraz aplikacji zręcznościowych i gier wspieranych przez układ graficzny Mali 400 oraz akcelerator graficzny 3D z obsługą OpenGL. Prestigio MultiPad 10.1 ULTIMATE 3G posiada rozbudowane możliwości komunikacyjne za sprawą kompatybilności z siecią komórkową 3G, dzięki czemu użytkownik ma dostęp do zasobów internetowych wszędzie tam, gdzie dany operator posiada swoją infrastrukturę. Na pokładzie MultiPada Prestigio znajdziemy ponadto dwie kamery, główną o rozdzielczości 2MPx oraz frontową 0.3MPx przeznaczoną do wideo rozmów. Urządzenie można połączyć z zewnętrznym monitorem za pomocą złącza HDMI, a 16GB wewnętrznej przestrzeni dyskowej rozbudować o kolejne 32GB instalując kartę microSD. Producent zapewnia wsparcie dla automatycznych aktualizacji pobieranych na urządzenie za pomocą funkcji OTA (Over The Air).

Elegancka obudowa MultiPada wykonana została z dobrych komponentów w odcieniu prestiżowej czerni. W zestawie znajduje się skórzany pokrowiec.

Dodatkowym udogodnieniem dla użytkowników jest platforma www.prestigioplaza.com,  gdzie można dokonać wirtualnych zakupów, mając wszystkie potrzebne urządzenia i gadżety w jednym miejscu. Oprócz tego na użytkowników urządzeń Prestigio czekają tam gotowe do pobrania aplikacje, multimedia i e-książki – w tym aż 27 500 w języku polskim. Internetowa księgarnia Prestigio posiada obecnie w swoich zasobach już ponad 289 000 wirtualnych książek w 20 językach, w tym ponad 25 000 za darmo (3000 w języku polskim). Wciąż trwa promocja na e-booki, które można nabyć ze zniżką 25% w ciągu 6 miesięcy od rejestracji urządzenia Prestigio.

Cena: 999 zł

Marka Prestigio

Podobne wpisy:Wszelkie prawa do portalu w rozumieniu ustawy z dnia 4 lutego 1994 r. o prawie autorskim i prawach pokrewnych zastrzeżone są na rzecz MERKON GROUP CEZARY KRAJEWSKI i odpowiednio na rzecz współpracujących podmiotów i nie mogą być rozpowszechniane w całości bądź w części (także kanały RSS) bez uprzedniej pisemnej ich zgody.