Warszawska Fabryka Platerów – Hefra w nowej odsłonie – Portal PR - 24PR
Warszawska Fabryka Platerów – Hefra w nowej odsłonie

24.01.2013 Kategoria: Logotypy. Autor: admin

HefraJedna z najstarszych polskich marek, specjalizująca się w produkcji unikalnych srebrnych i posrebrzanych wyrobów, odświeża swój wizerunek. W ramach działań rebrandingowych powstała nowa strona internetowa, dzięki której użytkownicy w prosty i szybki sposób mogą znaleźć potrzebne informacje. Dzięki umieszczonej na stronie wyszukiwarce czynność ta jest jeszcze łatwiejsza. Z myślą o potrzebach klientów, ze stroną www. zintegrowany został sklep internetowy, w którym można nabyć wyroby Warszawskiej Fabryki Platerów Hefra, a także sprawdzić ich dostępność.

Nowa witryna, dostępna pod adresem .hefra.pl, posiada przejrzysty i intuicyjny interfejs, ułatwiający korzystanie z jej zasobów. Na stronie znajdziemy w sumie dziewięć działów. W górnym pasku znajduje się sześć zakładek: Hefra, Kolekcje, Usługi, Porady, Gdzie kupić oraz Dla firm, natomiast na dole kolejne trzy: Aktualności, Sklep online, a także informacje o Karcie Stałego Klienta.

Hefra zrewitalizowała także logo wzbogacając je o nowe elementy. Do poprzedniej wersji charakterystycznego logotypu dodane zostały nazwiska założycieli marki – J. Fraget i Bracia Henneberg. Nowe logo kształtem nawiązuje do przedwojennej tradycji firmy.   

Za pomysł i projekt  strony oraz rebranding logo odpowiedzialna jest agencja Trendmark.

Warszawska Fabryka Platerów Hefra S.A.

Podobne wpisy:Wszelkie prawa do portalu w rozumieniu ustawy z dnia 4 lutego 1994 r. o prawie autorskim i prawach pokrewnych zastrzeżone są na rzecz MERKON GROUP CEZARY KRAJEWSKI i odpowiednio na rzecz współpracujących podmiotów i nie mogą być rozpowszechniane w całości bądź w części (także kanały RSS) bez uprzedniej pisemnej ich zgody.