JUSTA PR dla AMbER Project Group – Portal PR - 24PR
JUSTA PR dla AMbER Project Group

07.02.2013 Kategoria: Agencje PR. Autor: admin

W lutym br. JUSTA PR rozpoczęła współpracę z AMbER Project Group. Agencja będzie odpowiadać  za działania public relations oraz wspierać Klienta w wydarzeniach branżowych. Umowa została podpisana na pół roku z możliwością przedłużenia.

AMbER Project Group tworzy spółka AMbER Project sp. z o.o. oraz Fundacja ProResearch. Działalność Spółki, to doradztwo, a także szkolenia w zakresie dwóch obszarów tematycznych: zarządzanie badaniami (aplikowanie, realizacja oraz rozliczanie projektów) oraz prawo w szeroko rozumianej działalności badawczej, w tym w działalności statutowej oraz w krajowych i międzynarodowych projektach badawczych. Fundacja prowadzi niekomercyjną działalność w zakresie wspierania rozwoju kompetencji profesjonalnego zarządzania w działalności badawczej.

AMbER Project Group wyróżniają na rynku usługi oparte na sprawdzonych rozwiązaniach, wynikających z praktyki jej ekspertów. Szczególną dziedziną działalności AMbER Project Group, jest podejmowanie ogólnokrajowych inicjatyw współpracy z organami administracji państwowej, zmierzających do poprawy warunków realizacji krajowych i międzynarodowych projektów badawczych w Polsce.

JUSTA PR specjalizuje się w obsłudze komunikacyjnej start-upów oraz projektów finansowanych  ze środków UE. Agencja podejmuje działania z zakresu media relations, social media oraz event relations.

 

Podobne wpisy:Wszelkie prawa do portalu w rozumieniu ustawy z dnia 4 lutego 1994 r. o prawie autorskim i prawach pokrewnych zastrzeżone są na rzecz MERKON GROUP CEZARY KRAJEWSKI i odpowiednio na rzecz współpracujących podmiotów i nie mogą być rozpowszechniane w całości bądź w części (także kanały RSS) bez uprzedniej pisemnej ich zgody.