Kolekcja Little Lady Line na nadchodzącą wiosnę – Portal PR - 24PR
Kolekcja Little Lady Line na nadchodzącą wiosnę

13.02.2013 Kategoria: Dziecko, Moda. Autor: admin

Wiosenne modele rajstop Little Lady Line od Gatty to szeroka paleta barw, wzorów i zabawnych, dziewczęcych motywów. W kolekcji obecne są delikatne pastele, ale też intensywne odcienie amarantu, granatu, bordo czy pomarańczy. Dziewczynki, które zdecydują się wiosną na propozycje od Gatty, z pewnością będą modne i stylowe.

W kolekcji dostępne są zarówno rajstopy, legginsy oraz skarpetki i podkolanówki. Wśród propozycji znaleźć można gładkie modele w intensywnych, wiosennych kolorach. Jest też dużo pasteli oraz delikatnych, dziewczęcych wzorów – kokardek, serduszek, zwierzątek czy bardziej klasycznych pasków i groszków.

„Wiosenne modele z kolekcji Little Lady Line to kolorowe propozycje dla małych fashionistek. Wszystkie utrzymane w dziewczęcej kolorystyce. Dla młodych dam Gatta oferuje pełną paletę ażurowych wzorów, z kolei dla młodszych dziewczynek rajstopy i legginsy w delikatnych, pastelowych odcieniach, z ciekawymi aplikacjami, także 3D” – powiedziała Małgorzata Barton, Szef Marketingu Gatta.

Kolekcja Little Lady Line na nadchodzącą wiosnę (7)

Wiosenne modele Little Lady Line będą dostępne w salonach firmowych Gatty pod koniec lutego 2013 roku.

Zarówno rajstopy, jak i skarpetki wykonane zostały z najwyższej jakości bawełny, dzięki czemu są delikatne, miękkie i wygodne. Dodatek elastanu sprawia, że produkty nie deformują się w trakcie użytkowania, łatwo się je zakłada i nawet po wielokrotnym praniu nie tracą swoich właściwości.

Dodatkowe informacje:

Firma FERAX – lider w produkcji wyrobów pończoszniczych w Polsce – jest właścicielem marki Gatta. Spółka prowadzi działalność od 1993 roku. Ferax posiada jedną z największych i najnowocześniejszych fabryk w Europie. Produkty marki Gatta dostępne są w salonach firmowych w największych miastach Polski oraz w dobrych sklepach z bielizną i rajstopami. Oprócz rodzimego rynku z niesłabnącym powodzeniem sprzedawane są także w krajach Unii Europejskiej, na Ukrainie, w Rosji, Chorwacji, a nawet w takich krajach jak Mongolia czy Australia.

www.gatta.pl

Podobne wpisy:Wszelkie prawa do portalu w rozumieniu ustawy z dnia 4 lutego 1994 r. o prawie autorskim i prawach pokrewnych zastrzeżone są na rzecz MERKON GROUP CEZARY KRAJEWSKI i odpowiednio na rzecz współpracujących podmiotów i nie mogą być rozpowszechniane w całości bądź w części (także kanały RSS) bez uprzedniej pisemnej ich zgody.