Najlepsze strony mody – Portal PR - 24PR
Najlepsze strony mody

27.02.2013 Kategoria: Strony www. Autor: admin

Rozstrzygnięto 10. edycję konkursu na najlepsze strony internetowe w branży mody Fashion Website Awards. Na podium znalazły się Goshico, Recman i Henri Lloyd.
19 lutego 2013, podczas Targów Mody Poznań, ogłoszono zwycięzców Fashion Website Awards. W wiosennej edycji jurorzy oceniali strony internetowe firm z branży mody. Nagrody laureatom wręczał Jerzy Osika, prezes wydawnictwa Promedia. Nagrodę główną zdobyła strona Goshico.com. Statuetkę i dyplom FWA odebrały założycielki marki  Goshico Małgorzata Kotlonek i Agnieszka Kotlonek-Wójcik. Drugie miejsce zajęła witryna Recman.pl. Dyplom trafił na ręce Marcina Samosiuka,  regionalnego kierownika sprzedaży. W trójce najlepszych stron znalazła się też Henrilloyd.com.pl. Firmę reprezentowała na gali rozdania nagród Anna Galczewska, menedżer ds. sprzedaży i marketingu Henri Lloyd Polska.

Konkurs organizuje firma Promedia Jerzy Osika. Partnerem Fashion Website Awards są Międzynarodowe Targi Poznańskie.

Podobne wpisy:Wszelkie prawa do portalu w rozumieniu ustawy z dnia 4 lutego 1994 r. o prawie autorskim i prawach pokrewnych zastrzeżone są na rzecz MERKON GROUP CEZARY KRAJEWSKI i odpowiednio na rzecz współpracujących podmiotów i nie mogą być rozpowszechniane w całości bądź w części (także kanały RSS) bez uprzedniej pisemnej ich zgody.