„Rak. To się leczy!”: Rusza plebiscyt o Złotą Kroplę Rosy – Portal PR - 24PR
„Rak. To się leczy!”: Rusza plebiscyt o Złotą Kroplę Rosy

15.02.2013 Kategoria: Konkursy. Autor: admin

RTL_Od dziś na stronie raktosieleczy.pl można zgłaszać kandydatury do plebiscytw ramach kampanii edukacyjnej „Rak. To się leczy!”. Fundacja Rosa, organizator kampanii, poprzez ideę plebiscytu chce docenić osoby wybitnie zaangażowane w walkę z rakiem oraz placówki onkologiczne przyjazne pacjentom. Rekomendacji  może udzielić każdy – pacjenci i ich rodziny oraz środowisko.

– Rosa to symbol nowego dnia, nadziei i życia – najważniejszych wartości dla osóbz nowotworem – mówi Bohdan Pecuszok, Prezes Fundacji Rosa. – Kampania „Rak. To się leczy!” to pierwsza akcja edukacyjna zakrojona na tak szeroką skalę. To też najlepszy moment, by uhonorować tych wszystkich, którzy każdego dnia, w wielu szpitalach, organizacjach i placówkach medycznych walczą o lepsze warunki leczenia i życia pacjentów onkologicznych, wprowadzają w życie własne pomysły i niestandardowe rozwiązania. Stąd pomysł na statuetki „Złota Kropla Rosy”, które zostaną wręczone podczas uroczystej gali w obecności mediów i partnerów kampanii „Rak. To się leczy!” – dodaje Pecuszok.

Jak wziąć udział w plebiscycie?

plebiscytWystarczy wejść na stronę raktosieleczy.pl i wypełnić formularz zgłoszeniowy. Organizatorzy zaplanowali 2 kategorie w formule otwartej:

1. Człowiek   zaangażowany w problematykę onkologiczną (każdy może zgłosić wybraną osobę i uzasadnić swój wybór);

2. Oddział onkologiczny przyjazny pacjentowi (każdy może zgłosić wybrany oddział/placówkę i uzasadnić swój wybór).

Propozycje do nagród w obu kategoriach można zgłaszać do 8 marca włącznie. Od 9 do 15 marca odbędzie się  głosowanie na nominowane propozycje, które zdobędą największą liczbą zgłoszeń.

Trzecia z kategorii skierowana jest do stowarzyszeń, fundacji i  firm, które w 2012 r. zrealizowały własny program (kampanię, akcję społeczną lub edukacyjną) na rzecz walki          z rakiem. Termin zgłoszeń do kategorii Kampania/akcja społeczna najbardziej zaangażowana w walkę z rakiem w roku 2012 upływa 8 marca br. Programy zostaną ocenione przez Kapitułę specjalistów pod przewodnictwem prof. dr hab. Jacka Jassema, szefa ekspertów Fundacji Rosa w kampanii „Rak. To się leczy!”. Organizatorzy 3 najlepszych programów zostaną zaproszeni na uroczystą galę, która odbędzie się 19 marca br.

Weź udział w plebiscycie i doceń najlepszch na: www.raktosieleczy.pl

Fama PR

Podobne wpisy:Wszelkie prawa do portalu w rozumieniu ustawy z dnia 4 lutego 1994 r. o prawie autorskim i prawach pokrewnych zastrzeżone są na rzecz MERKON GROUP CEZARY KRAJEWSKI i odpowiednio na rzecz współpracujących podmiotów i nie mogą być rozpowszechniane w całości bądź w części (także kanały RSS) bez uprzedniej pisemnej ich zgody.