Wielkanocne ozdoby w sklepach sieci KiK – Portal PR - 24PR
Wielkanocne ozdoby w sklepach sieci KiK

13.03.2013 Kategoria: Gadżety. Autor: admin

Święta to czas spędzany wspólnie z bliskimi przy rodzinnym stole. Zadbajmy więc o jego odpowiednią oprawę, by świąteczny stół, właśnie za sprawą wyrazistych akcentów, nabrał wielkanocnego klimatu. Bogatą ofertę atrakcyjnych akcesoriów dekoracyjnych oferuje swoim klientom sieć sklepów KiK.

Wiklinowe koszyki, misternie zdobione pisanki czy figurki o typowo wielkanocnym charakterze to tylko część akcesoriów dekoracyjnych dostępnych w sklepach sieci KiK. W ofercie marki KiK znajduje się wielkanocny asortyment, który pozwoli nam stworzyć w naszych domowych wnętrzach radosny, świąteczny klimat.

Świąteczne inspiracje w sieci KiK

Przygotowując się do Wielkanocy, poświęcamy dużo uwagi stworzeniu odpowiedniego nastroju w domu. Wyraziste akcenty i ozdobne motywy pomagają zaaranżować urokliwe dekoracje. Wśród asortymentu marki KiK znajdują się, zarówno typowo wielkanocne ozdoby, jak i uniwersalne akcesoria, których nie powinno zabraknąć podczas świątecznego ucztowania.

figurki_dekoracyjne_stojace_kik

Fot. KiK Wielkanocne dekoracje w sklepach KiK

Bogata oferta zróżnicowanych ozdób wielkanocnych dostępnych w sklepach sieci KiK pozwala każdemu wybrać akcesoria, dzięki którym stworzy w swoim domu świąteczny i elegancki klimat. Co istotne, szeroka paleta barw elementów dekoracyjnych proponowanych w sklepach KiK pozwala dobrać wyraziste detale w tonacji idealnie pasującej do różnych stylizacji. Niekwestionowaną zaletą artykułów do wielkanocnej dekoracji sygnowanych logo marki KiK jest atrakcyjna cena, która sprawia, że niebanalne aranżacje przygotujemy niewielkim kosztem

KiK Textil sp z o.o.

Podobne wpisy:Wszelkie prawa do portalu w rozumieniu ustawy z dnia 4 lutego 1994 r. o prawie autorskim i prawach pokrewnych zastrzeżone są na rzecz MERKON GROUP CEZARY KRAJEWSKI i odpowiednio na rzecz współpracujących podmiotów i nie mogą być rozpowszechniane w całości bądź w części (także kanały RSS) bez uprzedniej pisemnej ich zgody.