Eveline Cosmetics na Gali Plejada Top 10 – Portal PR - 24PR
Eveline Cosmetics na Gali Plejada Top 10

21.05.2013 Kategoria: Imprezy. Autor: Koncept PR

W czwartek 16 maja w Soho Factory w Warszawie odbyła się trzecia edycja plebiscytu Plejada Top 10. Na imprezie wręczono statuetki dla najbardziej wyróżniających się postaci polskiego show-biznesu. Laureatami nagrody w tym roku zostali m.in.: Małgorzata Socha, Magda Gessler, Weronika Rosati, Michał Żebrowski i Borys Szyc.

Firma Eveline Cosmetics była partnerem gali Plejada Top Ten 2013. Tego wieczoru oprócz nominowanych i laureatów można było spotkać plejadę najpopularniejszych gwiazd show-biznesu, m.in. Teresę Rosati, Nataszę Urbańską, Martę Wierzbicką, Weronikę Książkiewicz, Beatę Sadowską, Ewę Szabatin, Wojciecha Medyńskiego, Patricię Kazadi, Tamarę Arciuch , Bartosza Kasprzykowskiego, Ramonę Rey, projektantów: duet Paprocki&Brzozowski, Macieja Zienia, Łukasza Jemioła, Plicha, Dawida Wolińskiego.

Borys Szyc small

Po zakończonej imprezie Goście z dużym zainteresowaniem i radością przyjmowali upominki przygotowane przez Eveline Cosmetics. Firma zaprezentowała swoje nowości – kosmetyki do pielęgnacji i makijażu.

Paprocki Brzozowski small

Eveline Cosmetics , www.eveline.eu

KONCEPT PR

Podobne wpisy:Wszelkie prawa do portalu w rozumieniu ustawy z dnia 4 lutego 1994 r. o prawie autorskim i prawach pokrewnych zastrzeżone są na rzecz MERKON GROUP CEZARY KRAJEWSKI i odpowiednio na rzecz współpracujących podmiotów i nie mogą być rozpowszechniane w całości bądź w części (także kanały RSS) bez uprzedniej pisemnej ich zgody.